Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Moj civic 4g :D

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Bonio »

kbl chcialem ale 2 lata temu silnik przeszedl kapitalny remont silnika, wszystko na oemowych czesciach wiec wpakowac vteca teraz to wydatek ponad 1000zl i co z moja stara glowica? sprzedac za 100zl sie nie usmiecha... poza tym jak juz mialbym ponad 1000 wylozyc na wyremontowana glowice z vteca to juz lepiej dozbierac pare stow i kupic cale d16z6 i znowu koszta i moj silnik moze sprzedam za 300zl i juz po funie, bo to nie bedzie 1,5 :D a ja bede je tak dlugo dlubal az mi sie znudzi, silnik lata na pelnym syntetyku ktorego costam lyknie wiadomo, obr rzedu 7.800 robia swoje :D ale to bylo 1.5 i nim pozostanie bez zmiany glowicy :D
to moje 1auto
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: kbl100 »

Od jakiegoś czasu przeglądam oferty na allegro poszukując seryjenej, zadbanej budy 4g ale naprawde jest z tym ciężko. Marzy mi sie 4g z b18 :D Żałuje, że sprzedałem swoją... człowiek był młody i głupi. Miałem full opcje z el szybami i klimą. Znajdz teraz taką ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Bonio »

wiem ze jest ciezko ze znalezieniem budy w dobrym stanie :d ja tam wole wersje bez tych el gadzetow = mniejsza masa auta, sam szyber wazy 20kg ;) na szczescie ja jego nie mam
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Bonio »

" onclick="window.open(this.href);return false; tak to jezdzi teraz w porownaniu do Vteca
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Trojan »

Czerwone szybsze :D
Szedł lepiej wyraźnie.
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Bonio »

nie no proste on ma 2 walki + Vtec, u mnie jest jeden i to non vtec, on ma 1.6 ja 1.5 co za tym idzie moment obrotowy oraz moc, on ma w serii 150KM po wydechu i dolocie 160 mozna ugraz luzem, dodam ze on swoim ee9 objezdza b16a2 (shamowane 164KM) wiec ciekawe ile jest mocy u mnie a ile u niego, mysle ze teraz przydaloby sie dobre strojenie silnika u mnie i walka bo wszystko jest ustawione na pałe wiec nie wiadomo czy walek w tym polozeniu w ktorym sie teraz znajduje osiaga swoje maximum. Ale na pocieszenie dodam ze objezdzam golfa4 1.8T 150KM, mam tez filmik ale na filmiku golfa nawet nie widac wiec mnie to mega satysfakcjonuje porownujac te 2 silniki ze soba, moj i golfa
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: figo »

bo honda n/a to honda, a nie jakie tam turbo w golfie :)
HR
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: kbl100 »

Albo koleś ma zajchane te b16 albo faktycznie ten Twój civic tak popitala :) stawałeś może z d16z6 ?
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Bonio »

" onclick="window.open(this.href);return false; z del solem ktory dostal mimo mego pudla na 2 a mialem wtedy ~podobna moc do solniczki

te B16 jest zdrowe bo mowie ze koles rombał 5gen civic z b16a2 ktory po schamowaniu legitymowal sie moca 164KM wiec co do zdrowotnosci tej Bseries z ktora ja stawalem to jestem w 100% przekonany ze dlugo jeszcze posmiga, z wydechu nawet bąka nie puszczala olejowego ani nie zostawiala przykrych zapachow :D
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Moj civic 4g :D

Post autor: Trojan »

Civa kiedy na sprzedaż wystawiasz?
ODPOWIEDZ