Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord do oceny

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2100
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord do oceny

Post autor: QuicksilveR »

Podobno, podobno... :roll:
Mam drugie ze Szwajcarii i tragedii nie ma.

Po zdjęciach wygląda sensownie. Trzeba wsiąść i przejechać się, żeby stwierdzić, czy to co handlarz pisze o stanie mechanicznym jest prawdą. Zwłaszcza tyczy się to stanu skrzyni.
Cena też znośna, chociaż jak doliczyć cło, VAT, etc., to już tak różowo nie jest.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord do oceny

Post autor: rexio »

3.0 16V... Tlumok...
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 780
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord do oceny

Post autor: wysio »

Żeby tylko to... Elektryczne szyby tylne, elektryczne fotele - liczba mnoga... Naprawdę gość ma pojęcie...

Wysłane poprzez Tapatalk
Biegacz
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2013 22:12
Auto: Mondeo i 307
silnik: 2.0 i 1.4
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Accord do oceny

Post autor: Biegacz »

QuicksilveR pisze:Podobno, podobno... :roll:
Mam drugie ze Szwajcarii i tragedii nie ma.

Po zdjęciach wygląda sensownie. Trzeba wsiąść i przejechać się, żeby stwierdzić, czy to co handlarz pisze o stanie mechanicznym jest prawdą. Zwłaszcza tyczy się to stanu skrzyni.
Cena też znośna, chociaż jak doliczyć cło, VAT, etc., to już tak różowo nie jest.

Po rozmowie telefonicznej wynika że wszystko jest opłacone, tylko przegląd został do zrobienia z racji tego że robią go przy kliencie który decyduje się na zakup auta. Więc z FV do wydziału komunikacji.
W tygodniu może podjadę zobaczyć na żywo to auto, napiszę co i jak
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2100
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord do oceny

Post autor: QuicksilveR »

wysio pisze:Żeby tylko to... Elektryczne szyby tylne, elektryczne fotele - liczba mnoga... Naprawdę gość ma pojęcie...

Wysłane poprzez Tapatalk
Handlarzyna przecież... Co się będzie wysilał z opisem :roll:
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
bjks88
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2016 16:36
Auto: 8L
silnik: AGR
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord do oceny

Post autor: bjks88 »

Panowie zna ktoś te egzemplarze?

http://www.olx.pl/oferta/honda-accord-c ... hre5w.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.olx.pl/oferta/accord-CID5-IDhkKhh.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord do oceny

Post autor: KOko »

@Mieszko i @jacobsen są z Elbląga, może mogą Ci ją obejrzeć
Awatar użytkownika
bjks88
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2016 16:36
Auto: 8L
silnik: AGR
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord do oceny

Post autor: bjks88 »

Zagadam. Tak na szybko po zdjęciach widzicie coś niepokojącego? :)
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Accord do oceny

Post autor: Piter »

Przeglądałem dzisiaj ogłoszenia z Niemiec i natknąłem się na jedną aukcję i chciałbym potencjalnych zainteresowanych ostrzec przed tym samochodem

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=2

Nieco ponad dwa lata temu, kiedy szukałem Accorda dla siebie ten samochód był do sprzedaży. Cena była podobna, nawet minimalnie niższa. Samochód sprzedawał jakiś "ping-pong" - niby dobry kontakt, zna też dobrze angielski. Ogólnie z początku miły, ale potem dość opryskliwy i nie byłem się z nim w stanie w żaden sposób dogadać, ponieważ auto było zarejestrowane - ja mogłem przyjechać tylko w weekend, a on nie chciał wyrejestrować wcześniej ani sprzedać zarejestrowanego. Zaproponował, że mogę przyjechać, obejrzeć i kupić, a on w tygodniu wyrejestruje i wrócę sobie po auto w kolejny weekend. :lol: Odpuściłem.

Trochę żałowałem, ale... chyba niepotrzebnie. Mimo, że samochód wydaje się pozornie niegłupi... jest jednak jedno "ale" - i właśnie dlatego piszę ten post.

Dwa lata temu dostałem od sprzedającego dokładnie te same, identyczne zdjęcia. Nawet rzekomy przebieg widoczny na fotkach się nie zmienił. Albo to oznacza, że samochód dwa lata stał :lol: albo jest to jakaś ściema. Mówiąc szczerze - cena może i nie jest najniższa (choć jak na polifta to nawet w miarę), ale raczej na pewno auto nie jest perełką skoro się nie sprzedało przez ten czas. Wszystko jak dla mnie wskazuje, że sprzedaje je ta sama osoba, bo wątpię żeby ktoś je wtedy kupił z Berlina, dwa lata potrzymał i wystawił z tymi samymi fotkami robionymi przez poprzedniego właściciela. Ja w to nie wierzę. Moim zdaniem to jest dokładnie ten sam facet, który wystawiał je dwa lata temu, do tego robi to bezczelnie, bo nawet mu się nie chciało nowych zdjęć wstawić.

Także jeśli ktoś się interesuje tym samochodem - niech uważa. Mogę też z zainteresowanymi podzielić się informacjami o tym Accordzie, które "ping-pong" przesłał mi na maila. Nie oceniam stanu auta - nie widziałem, może faktycznie jest fajne. Ostrzegam przed sprzedającym, bo cała ta oferta jest dla mnie podejrzana.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 780
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord do oceny

Post autor: wysio »

Niewiele ponad 100 tyś i fotel przetarty...

Wysłane poprzez Tapatalk
ODPOWIEDZ