Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Wideorejestrator w lusterku

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
DarkBolt
Posty: 72
Rejestracja: 25 lut 2014 13:04
Auto: Accord 98-02 Coupe
silnik: 2.0 147 km

Re: Wideorejestrator w lusterku

Post autor: DarkBolt »

Dzięki za opinie Zastanawiałem się nad kamera w lusterku żeby było jak najmniej widoczne ale chyba zdecyduje się na zwykły a pokombinuje z miejscem montażu. Wybór padnie raczej na MIO 358 a może ktoś wie o czymś w podobnym przedziale cenowym co to MIO i podobną jakością obrazu tylko z dodatkową kamera na tył bo też była by mi bardzo przydatna.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Wideorejestrator w lusterku

Post autor: slepak »

Jako że poprzednia kamerka GS8000L nie przeżyła spotkania z dzikiem, a raczej poduszka pasażera wyłamał gniazdo ładowarki oraz połamała sam stojak to szukałem jakiejś następnej.

Tym razem padło na Rollei Car DVR 100, jak za tą cenę to obraz naprawdę bajka, dużo lepszy niż wyżej wymienionej kamerki.Bateria bardzo dobra, jakoś wykonania podobnie.
Udało się kupić ostatnie sztuki w saturnie za 50 euro :mrgreen:

Przykładowe nagrania:
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Wideorejestrator w lusterku

Post autor: Edi »

Podłączę się do tematu. Co prawda szukam zwykłego rejestratora, a nie w lusterku, ale nie ma co mnożyć podobnych wątków.
Oczywiście mam nadzieję, że nie będzie on "świadkiem" żadnego zdarzenia, ale z ostrożności po ostatnich przygodach zdecydowałam się na zakup.
Slepak polecał taki :
http://allegro.pl/kamera-samochodowa-re ... 06956.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A ja sobie znalazłam taki :
http://allegro.pl/overmax-camroad-6-1-k ... 02446.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Będę wdzięczna za opinie i ewentualne sugestie :).
Niestety jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie, a ten rejestrator, który znalazłam wybrałam kierując się podpowiedziami co niby sensowne urządzenie tego typu mieć powinno.
A i cena max 400 zł.
Awatar użytkownika
scorpion3m
Posty: 133
Rejestracja: 23 wrz 2012 22:17
Auto: VI CG4 98
silnik: F20B5
Lokalizacja: H3M

Re: Wideorejestrator w lusterku

Post autor: scorpion3m »

Ja mogę polecić G1WH. Sporo osób z HAKP ma takie i cena do jakości jest super.
ODPOWIEDZ