Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Black Pearl CG2 by xdeadly

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: xdeadly »

Honda Accord CG2
ROK: 1999
MODEL: CG2
SILNIK:3.0 v6
MOC:200
KOLOR NADWOZIA: Czarna Perła
ŚRODEK: czarna tapicerka
UKŁAD WYDECHOWY: układ odrzutowy na końcówach ;P
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria (koza)
KOŁA: 19
BODY-KIT:seria
CAR AUDIO: kaseciak ,zmieniarka ogólnie seria
DODATKI: Skrzydło z Batmobilu
PLANY:
-Wywalenie tych końcówek i zastąpienie normalnymi okrągłymi.
-Wywalenie lotki i ewentualnie założenie ori
-Nowe Alufelgi 18
-Sprężynki Eibacha i ogólnie gleba
-Szybki na czarno

I to by było póki co na tyle gdyz moim zdaniem więcej dla tego auta nie trzeba. Ewentualnie jakaś dokładka na przód z czasem.

Aktualnie jestem w poszukiwaniu alufelg 18 używane bądz nowe najważniejsze by miało odpowiednie ET i nie wystawały tak bo inaczej nie będa mógł posadzić auta niżej...

A więc postanowiłem wrócić do starej miłości i w ciągu dnia znalazłem swoją "piekność" niecałe 200km od domu :) Gdy zobaczyłem ją na necie początkowo podszedłem sceptycznie do ogłoszenia ze względu na zwieśniaczone elementy tj lotka rury i koła od escaled'a... Jednak bardziej zainteresował mnie opis i stan wynikający z opisu i fotek. Pojechał obejrzałem i byłem lekko zszokowany że prawie 20 letnie auto może mieć oryginalny lakier który zarówno jest w takim pięknym stanie :) Blacha sprawdzona dokładnie i mogę potwierdzić ze to jedyny acco coupe i jedyna honda jaką widziałem która nigdy nie była lakierowana... Zero rdzy i wgniotek buda jak ta lala, przebieg podobno 170 tyś. z ksiazki wpisy tylko do 100tyś ale śmiem twierdzić ze to prawda gdyż skóry w środku i ogólnie tapicerka w stanie nienagannym. Drzwi w tym aucie zamykają się tak leciutko jakby dopiero wyjechało z salonu. Silnik skrzynia i reszta pracują jak w nowym aucie !!! Mam porównanie do swego byłego acco i po prostu jestem w szoku. Auto ma niestety minusy ale tylko te o których wspomnialem wyżej. Czyli Koła które wystają poza obrys i są moim zdaniem za duże, ten wydech przez który aż wstyd wyjechac na miasto oraz lotka...



PRZED


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PO


Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lis 2015 14:01 przez xdeadly, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: KOko »

Noo, to trzeba się teraz ustawić i obczaić autko :D Sam jestem ciekaw, co ten wieś tuning kryje w środku :D
ps. myślałem, że niebieskie fury miały jasny środek :O
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: MuzykGrzes »

A jednak kupiłeś, dobrze że jest w dobrym stanie ,wydechy są masakryczne ,na zdjęciach z aukcji aż tak nie było widać że wystają. Lotkę bym tymczasowo zostawił bo nie wiadomo jak to na glebie bedzie wyglądało a nóż spasuje. Koła to już 18" ale styl bym zostawił bo ładnie się prezentuje.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: Trojan »

Graty zakupu.
Opis według szablonu zrób.
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: xdeadly »

KOko pisze:Noo, to trzeba się teraz ustawić i obczaić autko :D Sam jestem ciekaw, co ten wieś tuning kryje w środku :D
ps. myślałem, że niebieskie fury miały jasny środek :O

Kurde to autko jest mega czarne , nie wiem dlaczego na mych fotach tak wyszło niebiesko ;D

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: Bonio »

Może się machniemy na koła? Jak Ci pasują moje z legenda :)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: Mlody98 »

No fakt... Głupio by bylo cofać i przy nie uwadze najpierw przywalic wydechami:p P.S moja tez jak kupilem to była niemalowana:D tylko ze moja tego wymagała ale nie z tytułu wypadku tylko parkingowych rys ;) ogólnie ładne coupe, wlasnie na aukcji zwróciłem uwagę ze wyglada spoko ale zdjęcia wiadomo ze nie zawsze ukazują prawdę ;)
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2100
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: QuicksilveR »

No no, gratulacje. Z zewnątrz rzeczywiście bez porównania z moją. Na plus oczywiście. Tylko te 19-calówki... No i LPG Prins to już wyższa półka.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: xdeadly »

Bonio pisze:Może się machniemy na koła? Jak Ci pasują moje z legenda :)
Ale z 19 na 19 ? Wolałbym raczej cal mniejsze :)

QuicksilveR pisze:No no, gratulacje. Z zewnątrz rzeczywiście bez porównania z moją. Na plus oczywiście. Tylko te 19-calówki... No i LPG Prins to już wyższa półka.
No instalacja gazowa wydaje się być porządna ale ta butla 90l zajmuje mi pół bagażnika ;P jutro odcinam końcówy i zdjemuje lotke... może ktoś chętny ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Black Pearl CG2 by xdeadly

Post autor: MuzykGrzes »

Znalazłem butle która podejdzie do Acco http://allegro.pl/butla-zbiornik-tor-49 ... 15239.html" onclick="window.open(this.href);return false; może nie 90l ale nie wystaje ponad płytę bagażnika. Jedyne co to zapasówka jeździ po bagandzie.

ps: Sama nazwa Prins to jeszcze nie marka BRC Sequent ma niższą cenę a jest o wiele lepsza o wszystkim decyduje dobór części jakich użył gazownik więc sam sterownik to jeszcze nie pełen sukces ,choć same wtryski to najprawdopodobniej Keihin (tak po zdjęciach z aukcji) a to wysoka półka.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ