akcyza za V6

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
TobiaszT
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2015 09:06
Auto: Mondeo
silnik: 2.0 TDci
Lokalizacja: Wrocław

akcyza za V6

Post autor: TobiaszT »

Czy ktoś podpowie ile mniej więcej wychodzi akcyzy za accorda V6?
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: akcyza za V6

Post autor: rexio »

Ja za swojego placilem w zeszlym roku, w lipcu 1619 PLN. Wiem ze kumpel ktory zajmuje sie handlem autami cos tam nakombinowal w papierach z przebiegiem. Wpisal pod 300.000. Nie wiem czy ma to jakis wplyw na wysokosc akcyzy, wiem ze tak zrobil bo na obnizenie jakis oplat to mialo wplyw.
TobiaszT
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2015 09:06
Auto: Mondeo
silnik: 2.0 TDci
Lokalizacja: Wrocław

Re: akcyza za V6

Post autor: TobiaszT »

Dzięki za info!
Z tego co wiem to funkcjonują pewne tabele wartości rynkowych aut i na tej podstawie oblicza się akcyzę i chyba jest to dość sztywne.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 786
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: akcyza za V6

Post autor: wysio »

Oczywiście, że mają swoje tabelki, ale w tych tabelach mają widełki. Nie pamiętam w tej chwili dokładnie, ale za swoją zapłaciłem dużo mniej, niż się spodziewałem. Inna sprawa, to widzi misie celnika. Ja trafiłem na bardzo przyjemnego gościa, to i lepsze były negocjacje.
Ps. Teraz sprawdziłem, to wyszło 935 zł. Na umowie 1000€, ale powiedział, że musi dać więcej, bo te tysiąc to trochę za mało. Z tysiąca wyszło jakieś niewiele ponad 800 zł, więc tylko ok 100 zł więcej.

Wysłano poprzez Tapatalk
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: akcyza za V6

Post autor: majorekk5 »

Wszystko ma znaczenie, najlepiej mow ze masz duzy przebieg i lysa wersje, bez niczego, no i wartosc na umowie. Ale jak bedziesz za mala dla urzednika, to wraz ci podniesie akcyze ;d
ODPOWIEDZ