Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: Mlody98 »

Mały update. Wybaczcie ale coraz rzadziej mam czas na odwiedzanie forum:( W każdym bądź razie, ostatnimi czasy przy aucie nic sie nei zmieniało, jeżdżę póki co na ori felgach ( zimowy setup ) ale całkiem przez przypadek, przeglądając osatnio jebaja w oczy wpadły ciekawe 20' z oponami i tak całkiem przez przypadek kliknąłem kup teraz :p fele przyszły, przymierzyłem no i cóż, chyba jednak będę je sprzedawał z kilku powodów - różnica w wadze tych 20' a ori 18' jest poprostu kolosalna o_O nie ważyłem co prawda ale chwytając w ręce jest znaczna różnica, druga sprawa - auto mimo wszystko będzie obniżone ale nadal nie wiem jak czy an springach czy na gwincie a na tych 20' nie mógł bym go wogóle obniżać bo felgi wypełniały całe nadkola :/ Pomysłów mam mnóstwo, ale gama potencjalnych modów które można wykonać przy tym aucie jest tak spora, że można dostać na łep - chciało by się wszystko zrobić od razu :p Ale najpierw skupie się na priorytetach które wyznaczyłem sobie na początku - oczywiście poza standardowymi wymianami wyeksplatowanych podzespołów w pierwszej kolejności chciałbym obniżyć zawieszenie - narazie mam czas i czekam na jakąś okazje cenową - jakiś prawie nowy gwint - coś takiego, druga rzecz to wydech... tutaj zaczyna się górka :/ z jednej strony korci aby zrobić przelot i strzelać marchewami z tyłu, z drugiej zaś strony odzywa się rozsądek i świadomość, że w zasadzie prawie codziennie śmigam tym autem... Obserwuję aukcje na bieżąco, może trafi się jakis dedykowany wydech który będzie pasował P&P. Jest wiele sprawdzonych firm, polecanych przez użytkowników ale jakoś z kieszeni nie chcą mi wyskoczyć grube tysiące za kilka rurek z kwasiaka - dlatego czekam na coś ciekawego używanego, a jęśli do późnej wiosny się nic nie trafi, będę tworzył coś własnego ;) Pozostaje jeszcze wygląd zewnętrzny... pomysłów też mam mnóstwo, biorąc pod uwagę, że są dostępne bez większych problemów bodykity Nismo czy to V1, V2 czy V3, przechodząc przez Greddy Rocket Bunny, po wiele dokładek, podkładek, spojlerów itp.... Narazie chyba zostaje OEM ;) Wrzucam pare fotek, jak wygladało auto na zakupionych niedawno 20' Pozdro! :)
Obrazek
Obrazek
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Nissan 350z premium pack od Młodego ;)

Post autor: KOko »

Niee Młody :) Takie fele raczej nie do designu Nismo imo ;)
ODPOWIEDZ