Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Mieleszynek 2016

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2001
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Mieleszynek 2016

Post autor: MuzykGrzes »

Niestety ,wcześniej już dopytywane info o zlocie w Mieleszynku ,złośliwie się potwierdziło i oficjalnie już ogłoszono że MegaSoptu w tym roku nie będzie!!!!!!!!!!.

Napisał bym chętnie co o tym myślę że niby miejsca mieli za mało i formuła im się zmieniła ,ale z nieoficjalnych wieści po prostu wynika że się już dwóm głównym organizatorom po prostu nie chciało brać za robotę.
Przykre jest to dla mnie akurat podwójnie bo raz że od końca poprzedniego zlotu umówiliśmy się z tymi co byli ostatnio że za rok znów jedziemy a dwa to że udało mi się przekonać do zlotu w tym roku kilka kolejnych osób z forum.

ps: Jak ktoś ma namiar na jakiś zlot z pod znaku H w centrum polski ,gdzie można by podjechać i się spotkać
(poza zlotem HAKP) to proszę o info. Na pewno będę zapraszał na Honda Meet Day 2016 (zapewne 13.08.2016 - Wałbrzych - Hotel Maria) ale znam realia i wiem że to daleko z każdego miejsca w Polsce.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: KOko »

:(
a co do samego zlotu hakp to mnie on jakoś nie kręci.. nie wiem, wydaje mi się, że on jest tylko dla pewnej "elitarnej" grupy, która się dobrze kumpluje na forum accklbpl
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: QuicksilveR »

Tak Ci się wydaje, bo nigdy na nim nie byłeś. Jest fajna rodzinna atmosfera, a oprócz tego gruba biba. Ale warto pojechać na cały, bo będąc tylko jednego dnia, nie czuje się tego klimatu.
A co do znajomości. Zlot jest po to właśnie, aby poznać nowych ludzi. I zawsze się znajdą ludzie, co znają innych ludzi, co znają innych ludzi.... :roll:
Nikogo nie namawiam.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: krisss111 »

trochę u nas organizacja kuleje, bo jakbyśmy się zgrali i ustawili na kilka amerykańców, a nie każdy na własna rękę, to by było inaczej. a tak, to Prywo standard, ja też Quick, reszta z doskoku, zajeżdżam i widzę ooo coupe się pojawiło, a właściciel gdzie? i tu drin tu gadka i zanim się do niego dotrze to juz go nie ma
a tak można by zaklepać dwa albo trzy domki lub więcej obok siebie i zaparkować w pobliżu i się zintegrować ;-)

w tym roku się już nie da, ale w przyszłym.

no chyba, że sie jeszcze na jakimś innym zlocie spotkamy
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: QuicksilveR »

Jeśli znajdę czas i kasę, to może w tym roku uderzę pod namiot, bo chyba tylko taka opcja została. A jak nie, to będę polował na miejsca na 2017 :|
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: KOko »

Faktycznie nie byłem, na pewno jest mega fajnie : ) Mówię tylko o swoim takim uprzednim odczuciu jak przeczytałem info o zlocie na stronie oraz na podstawie wypowiedzi użytkowników. Po 2 dniach od wystawienia ogłoszenia już nie było miejsc w rezerwacji :P
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: krisss111 »

Nie było,bo to spoko impreska i kazdy chce jechac
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: KOko »

żeby nie zaśmiecać to napiszę tutaj..

Mimo swoich negatywnych poprzednich wypowiedzi odnośnie zlotu hakp 10-12 czerwca sam chyba jednak się wybiorę na niego.
Pytanie, kto z forum też się wybiera? Może warto by było poustawiać się jako jedna ekipa amerykańcami?

Bo sami chyba sobie nie zorganizujemy zlotu ogólnopolskiego, a tu jest okazja by się obadać na żywca
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: QuicksilveR »

Ja już wiem, że i w tym roku na pewno mnie nie będzie :cry: Jakieś wesele dokładnie w tym terminie wypadło... :roll:
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Mieleszynek 2016

Post autor: KOko »

No ja też właśnie weselicha muszę posprawdzać, czy coś nie wypada
ODPOWIEDZ