Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Co zamiast Accorda

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: regret »

KOko pisze:Wiesz, musiałbyś też sprecyzować o jaki rodzaj auta Ci chodzi. Bo Chrysler 300M 3,5 to silnik ma może spoko, ale tak samo jest wolnym toczydłem jak qp bo ma być komfortowy. I nie wiem, można polecić starego Legenda zadbanego jak z fabryki za około 20k, można polecić nową Mazdę 2 też do 20k :)
koko kiedy ty w koncu przestnaiesz meczyc bule z tym powolnym toczydlem i komfortowa limuzyna jak te auto takim nie jest :)

sorka za offtop ;)

a co do takiego budrzetu chyba bym byl na opcja Trojana :D
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: KOko »

Mieszko durniuu ciiichooooo... Podobno historia powtarzana non-stop staje się potem prawdą :D czekam aż ktoś uwierzy :D
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: fotografiks »

KOko może Twoja nie bierze oleju... dlatego tak słabo jeździ ? :lol:
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Guras »

Podejrzewam że wszystko zależy od tego do czego ma służyć ta zabawka
Jeżeli daily car to można śmiało nawet polecić Multiple :lol:
Więc zawężę preferencje do samochodu do jazdy dla frajdy raz w tygodniu
Mi osobiście po głowie chodzi coś z V6 lub V8
Napęd na tył lub AWD
Obowiązkowo manual
No i wyróżniająca się w tłumie buda
Coś czuję że zawęziłem poszukiwania głównie do mietka :P
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Mlody98 »

Z ta multipla to przesadziles :p ja osobiscie poszedlem w japonie czyli 350z no ale jest to kwota trochę wyzsza niz 20k. Ale w kwocie do 20k mozna pomyslec nad camaro ale niestety z silnikiem 3.8 który wydaje sie śmieszny w ameryce :p zreszta nie wiem dokladnie ale ma tylko cos okolo 200km... no powiem szczerze ze jezeli chodzi o rozsadne tylnonapedowki w tej kwocie to chyba bardzi zawezyles poszukiwania... no chyba ze bmw ktore do mnie osobiscie nie przemawia, nie to ze nie lubis tego samochodu czy ze stereotyo dresa nad nim panuje tylko poprostu kiedys smigalem jeden dzien e46 i poprostu zle sie w tym czulem...
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: MuzykGrzes »

Multipla - transformers z chorobą Downa.
Czy też - "Zamykaj garaż na noc ,bo ktoś ci podrzuci Multiple"
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: KOko »

Camaro :)
ObrazekObrazek
Sam kiedyś chciałem, ale myślałem, że pewnie żaden mechanik nie będzie wiedział jak do niego podejść
Awatar użytkownika
Krawik
Posty: 83
Rejestracja: 24 lis 2015 21:23
Auto: CG2
silnik: V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Krawik »

Moim kondydatem jest Acura TL

no ale niestety, ilość egzemplarzy na rynku i potencjalna kolizyjna przeszłość może być sporym problemem w znalezieniu auta dla siebie.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: slepak »

KOko pisze:Wiesz, musiałbyś też sprecyzować o jaki rodzaj auta Ci chodzi. Bo Chrysler 300M 3,5 to silnik ma może spoko, ale tak samo jest wolnym toczydłem jak qp bo ma być komfortowy. I nie wiem, można polecić starego Legenda zadbanego jak z fabryki za około 20k, można polecić nową Mazdę 2 też do 20k :)

3.5 v6 w 300m to dobry silnik ??? :lol: Ciekaw jestem skąd takie daleko idące wnioski, bo dawno takiej bzdury nie przeczytałem, tylko szkoda że ktoś to potem przeczyta i opowiada takie rzeczy :? Nasprzedawałem się silnikówki to tego cuda, ktoś kupił za 7 tyś PLN, a potem drugie tyle pakował w silnik i był płacz. Zarówno 2.7 jak i 3.5 mają wadliwe panewki,kupno dobrego używanego silnika graniczy z cudem. Do tego AT sprawuję się podobnie jak w V6, czyli wskazana ostrożność, do tego strasznie plastikowy samochód i bardzo słabo się prowadzący. Zmieniając QP Guras na takie "coś" to jak by się cofać z motoryzacją i pisałem Ci już o tym na PW jakiś miesiąc temu. Cena tego cuda jest taka a nie inna, nie bez powodu....


20 patyków wolałbym wydać na końcowe modele e39 z 2.8 cz 3.0 jak już coś ma być z RWD.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: KOko »

tank yu senpai za poprawienie mnie zatem :*
ODPOWIEDZ