Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord VII Coupe USA

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Bardzo smutny UP.... :( Tak mi się pięknie urlop zaczął... Żebym miał kamerę, to bym udowodnił brak swojej winy - nie miałem, wjazd w tyłek = moja wina. Do wymiany : zderzak, błotnik, maska, belka zderzaka, pas przedni do naprawy (mam taką nadzieje), obydwie chłodnice uszkodzone - wody poklejona poxipolem, wytrzymała 500km (uffff), skraplacz wygięty i wymieniam. nie będę prostować. Lampy całe... Popłynę lekko na 3 tysie... Swap silnika mocno oddalony...
Ostatnio zmieniony 07 lip 2018 16:39 przez yotomeczek86, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: QuicksilveR »

:( ojojoj, przykro. Jednak rejestratory się przydają, jak widać.
Pas przedni, jeśli nie połamane profile, da się wyciągnąć bez problemu.
Lampy sprawdź od spodu, bo na froncie mogą być całe, a od tyłu możesz mieć połamane.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Kompletuje części i auto leci do blacharza. Nie chcę tego rozbierać z jednego powodu - nie złożę tak, aby dojechać na miejsce. Aczkolwiek mnie korci mega.. Co do lamp, wydają się być całe - nie parują itp.. a dzisiaj mega ulewa była jak wracałem - jest nadzieja ;) Jakby co mam stare w razie cuś... Pas uszkodzony jest jak na fotce, więcej ni widać.To moja pierwsza stłuczka, szkoda mi mega auta...
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: Guras »

Tragedii nie ma
Jakbyś dostał części to sam złożysz wszystko, wystarczy trochę czasu i chęci
Nie mniej szkoda że taka przygoda ci się przytrafiła :(
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Złożyć to jedno, pomalować to drugie - zajmą się tym odpowiedni ludzie, nie janusze ;) W PL nie idzie w kolorze części dostać. Miałem farta prawdziwego, bo kupiłem JEDYNĄ belkę pod zderzak.. Inaczej, import ze stanów - drogo w uj. Ogólnie, maska, błotniki i zderzak można bez problemu dostać - zamiennik, ale zawsze to coś niż nic.
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

;( :evil:
Głowa do góry, jak dobrzy fachowcy to będzie ok. A te szkody nie wyglądaja aż tak żle..

Pamiętam..jak w WWa roboczym vw t4 wyjezdałem z podporządkowanej..na której był remont i `30` wiec spokojnie..a młody jechał konkretnie jakims japoncem..i dosłownie niehamujac zachaczył koncówke zderzaka..przyjechał policja z `wwa` na motorkach i..`pan jechał z podporzadkowanej pana wina koniec tematu`....a prawda jest taka jakby jechał nawet te 40 50 i by patrzał, myslał, ominał by wyhamował..

Życie nie zawsze jest sprawidliwe..chodz uwazam sie za uwaznego kierowce i w mire ogarnietego, nie boje sie wygłupiac na sniegu itd. zawze mam obawe ,że coś..jedno auto mi `kuzyn` rozwalił..drugie kumpel skasował..kolejne na uszkodzonej drodze rozwaliłem i kasy do dzis niewidze..rozbite szyby,porysowane swezo pomalowane auto,miesiąc temu lusterko w accordzie wisialo na przewodach pod kopalnia..pewnie jakis kibol..i najgorsze, ze nie bede wiedział kto..i albo naklejki na aucie albo wygląd ściagaja..bo jak miałem jakies trupy robocze to nic....a teraz pomysl jak w wiadomosciach pisza ze iles tam aut podpalono..no kurfa..tyrasz zbierasz,robisz soboty niedziele i co?

sorki za taki długi post ;) masz sporo czasu do sezonu na składanie ;)
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Coś o tym wiem, to co napisałeś... Miałem civica, stał sobie na ulicy... świeżo pomalowany, po blacharce itp.. I jakaś ku@#! przejechała mi kluczem po boku i lusterko urwała - ludzka zawiść nie zna granic..A wcześniej, po odebraniu auta, może tydzień minął i jakaś menda mi zderzak zarysowała, bo zaparkować nie umiał... "rence i cycki opadają"

Opiszę sytuację jak wyglądała mniej więcej :

Trasa Wawa-Zakopane, po drodze do rodzinki jechałem, do Suchej beskidzkiej. Miejscowość Zator, zjazd na lewo do Dinolandu czy jakoś tak, gość w golfie sobie jechał i nagle hebel w podłogę, bez kierunku niczego i zaczął skręcać (nie mógł, auta z naprzeciwka).. gość jadący przede mną zatrzymał się od niego może 10cm max, ja nie dałem już rady... Oczywiście sprawca jak zobaczył, uciekł od razu.. Także tak wygląda rzeczywistość naszych dróg i wioch... I nie, nie odległość za mała, i nie prędkość...bo ta była max 50km/h - stąd takie małe zniszczenia.
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Auto powróciło na drogi, ale niestety szału niema.... Maska w zamienniku pasuje jak świni siodło :( Drzwi do poprawy, bo spier.... lakiernik, i takie tam w koło przeżycia ;)

Niebawem ciekawy up się szykuje, stay tuned :D
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

szukaj oem i sciagaj..chociaż sporo wyjdą bo to duzy element pewnie

czekamy Panie ;p
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Nowa maska, od hamburgerów z dostawą do domu, 4500zł brutto... także ten...

Wklejam coś na poruszenie wyobraźni ;) Nie miałem czasu na real foto, wróciłem z tripa 1200km...ale warto było ;)

Obrazek
ODPOWIEDZ