Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

problem z dokladkami

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

problem z dokladkami

Post autor: jerek »

Witam , sprawa wygląda tak ze chcę pomalować oba zderzaki bo są trochę wyobijane a autko chcę doprowadzić do jak najlepszego stanu. Problem jest taki że mam założone dokladki Stoskowe które poruszając się rysując zderzaki. Po malowaniu zderzaków chciałbym tego uniknąć , i teraz pytanie czy ori dokladki mają takie jak by uszczelki między dokładną a zderzakiem ? Jak myślicie dało by się z czegoś takie uszczelki dopasować ? Może ktoś ma jakiś dobry pomysł .....
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: problem z dokladkami

Post autor: Mlody98 »

Moj lakiernik jak malowal to szczeline wypelnil sylikonem i wtedy dopiero malowal. Wygladalo to k tak jak by dokladka byla wylana razem ze zderzakiem. Tylko nie za bardzo je bedziesz mogl sciagac ;p no ale z drugiej strony nie po to zakladasz zeby je demontowac...
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Zaybatsu
Posty: 115
Rejestracja: 30 lis 2015 17:13
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Szczecin\Kwidzyn

Re: problem z dokladkami

Post autor: Zaybatsu »

Na swoim samochodzie mam oem dokładki i faktycznie pomiędzy dokładką a zderzakiem przechodzi cienka czarna uszczelka.
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: problem z dokladkami

Post autor: jerek »

Dał byś radę z bliska zrobić zdjęcie jak to wygląda ...?
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: problem z dokladkami

Post autor: rexio »

Tasma dwustronna pod dokladke. Ja tak mam zamontowane i jest malina. Tasma gabkowa taka, dla lakiernikow.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: problem z dokladkami

Post autor: krisss111 »

a ja u siebie, to hamerykańskie z poliuretanu, mam przyklejone na klej do szyb... tylną teraz jak malowałem zderzak tył, to mi ją odcięli i musiałem ją przyklejać na nowo... na pewno nic się nie będzie przesuwać
wolałbym, żeby mi jej nie odcinali i pomalowali oba elementy razem, ale lakiernik stwierdził, że lepiej wszystko zmatowić, wyszlifować i pomalować oddzielnie , no i tak już zostało
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ