Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Wymiana sprzęgła F20B5

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Smolar
Posty: 130
Rejestracja: 29 paź 2012 18:24
Auto: H Accord CG4 98-02
silnik: 2.0 b+g

Wymiana sprzęgła F20B5

Post autor: Smolar »

Witam.Jako że sprzegło sie konczy,trzeba wymienic,bede chcial sam podejść do tematu.Teraz pytanie do osób które osobiście u siebie demontowały skrzynie manualną w F20,górą teorytycznie da sie wyjąć,dołem chyba będzie problem?Znajomy powiedział idzie ,,odsunąć" skrzynie na tyle by sie tam dobrać,prosiłbym o porady od osób które ugryzły tematu którędy najlepiej i na co uważac:)
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wymiana sprzęgła F20B5

Post autor: MuzykGrzes »

Podpowiedział bym wstawiając link do tematu gdzie sam wymieniałem sprzęgło ,ale to za proste poszukaj w moim temacie tam jest wszystko opisane............
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: Wymiana sprzęgła F20B5

Post autor: farmi »

na youtube cała masa filmików pod hasłem accord clutch replacement,

a jakie masz objawy zużycia sprzaegła ??
ODPOWIEDZ