Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

srebro z Pomorza

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

escone pisze:Kolor ładnie dobrany.. A to na zdjęciu tak wygląda czy lewy łuk nadkola nie trzyma linii i w okolicy zderzaka jest tak jakby spłaszczenie ?
Aż poszedłem na dwór się przyjrzeć i chyba faktycznie tak jest jak mówisz (masz Ty oko chłopie). Kłopot z naszymi furami jest taki, że nie ma do nich reperaturek. U mnie gość sztukował z jakiejś hondy coupe, ale nie dokładnie z naszej, tylko jakiejś wersji europejskiej (nie wiem dokładnie z jakiej).
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Mosciak »

mieglo pisze:
escone pisze:Kolor ładnie dobrany.. A to na zdjęciu tak wygląda czy lewy łuk nadkola nie trzyma linii i w okolicy zderzaka jest tak jakby spłaszczenie ?
Aż poszedłem na dwór się przyjrzeć i chyba faktycznie tak jest jak mówisz (masz Ty oko chłopie). Kłopot z naszymi furami jest taki, że nie ma do nich reperaturek. U mnie gość sztukował z jakiejś hondy coupe, ale nie dokładnie z naszej, tylko jakiejś wersji europejskiej (nie wiem dokładnie z jakiej).
No właśnie... Czeka mnie to i od dłuższego czasu się zastanawiam. Niby najłatwiej dopasować od sedana, ale kwestia człowieka czy dobrze wykona...
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Krzysiek15255 »

Ładnie kolor dobrany. :)
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: srebro z Pomorza

Post autor: rexio »

Srebrny to i slepy dobierze
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Edi »

rexio pisze:Srebrny to i slepy dobierze
Tu akurat się mylisz. Srebrny i czarny najtrudniej jest dobrać.
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: srebro z Pomorza

Post autor: b0Ls »

Edi pisze:
rexio pisze:Srebrny to i slepy dobierze
Tu akurat się mylisz. Srebrny i czarny najtrudniej jest dobrać.
Czarny jak czarny, ale jak srebrny to zmora każdego lakiernika.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: srebro z Pomorza

Post autor: slepak »

b0Ls pisze:
Edi pisze:
rexio pisze:Srebrny to i slepy dobierze
Tu akurat się mylisz. Srebrny i czarny najtrudniej jest dobrać.
Czarny jak czarny, ale jak srebrny to zmora każdego lakiernika.
x2

Pamiętam jak mi audi lakierowali srebrne .... dwa razy oddawałem auto na poprawkę, nim odebrałem samochód z serwisu.... ;/
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: srebro z Pomorza

Post autor: escone »

Potwierdzam. Lakierowanie srebrnego auta to zmora lakierników
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

Tankowałem dziś moją hanię i miałem wielką radochę, że fura wygląda fajnie, na błotnikach nie ma rdzy, tylko błysk, a lakier wygląda jak nowy. Banan nie chciał mi zejść z twarzy. Mojej radości nie jest w stanie zmącić jakaś minimalnie spłaszczona linia, której sam nie zauważyłem. Kto przez długi czas patrzył jak ruda wchrzania jego furę, ten wie o co chodzi.
W planach na przyszłość -konserwacja profili zamkniętych, do których nie dotarł lakiernik, tapicer, regeneracja maglownicy, być może wymiana pompy wspomagania. Wszystko rozłożone oczywiście w czasie - "pomalutku aż do skutku".
Mam również do Was pytanie - czy etui na okulary otwiera się Wam powoli i dostojnie czy może jak u mnie (ostatnio zwróciłem na to uwagę), jak by tam siedział złośliwy skrzat i trzaskał drzwiami, aż się futryny trzęsą?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2018 21:13 przez mieglo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Edi »

mieglo pisze:Mam również do Was pytanie - czy etui na okulary otwiera się Wam powoli i dostojnie czy może jak u mnie (ostatnio zwróciłem na to uwagę), jak by tam siedział złośliwy skrzat i trzaskał drzwiami. aż się futryny trzęsą?
Powoli i dostojnie ;) .
Zablokowany