Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

srebro z Pomorza

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

polaff pisze:gratuluję. czy to przypadkiem nie ta co pół roku temu była w Koninie do sprzedania z uszkodzona skrzynią?
Dziękuję, prawdopodobnie tak, z tym, że ja ją brałem z Lubelskiego. Sprzedający wspominał, że jeździł po nią w maju do Konina. Nic z nią nie zrobił przez te 3 m-ce. Rejestracja chyba jest konińska.
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

regret pisze:gratuluje autka :)
zycze bezawaryjnoisci i spelnienia planow.
Dziękuję. To jest fenomen spotkać na forum imiennika - mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy się w realu, bo ja jeszcze nigdy nie spotkałem dorosłego immiennika. Jeden dzieciak pojawił się w rodzinie.
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

rexio pisze:Gratuluje zakupu! No, masz halogeny oem w dobrym miejscu. Czasami ludzie dodłutoują niezla rzezbe :lol:
Dziękuję; nie wiedziałem, że te halogeny to taki rarytet.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: srebro z Pomorza

Post autor: markus »

O, kolejne srebro :p Gratulacje, bezawaryjności życzę no i szybkiego doprowadzenia auta do w pełni satysfakcjonującego stanu.
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: srebro z Pomorza

Post autor: Lebow »

rexio pisze:Gratuluje zakupu! No, masz halogeny oem w dobrym miejscu. Czasami ludzie dodłutoują niezla rzezbe :lol:
Nie wiem co jest gorsze, kaleczyć SWOJE auta czy nasz język.
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: srebro z Pomorza

Post autor: regret »

lebow pisze:
rexio pisze:Gratuluje zakupu! No, masz halogeny oem w dobrym miejscu. Czasami ludzie dodłutoują niezla rzezbe :lol:
Nie wiem co jest gorsze, kaleczyć SWOJE auta czy nasz język.
lebow nie ma co go*wna tykac - ten Pan juz jest wystarczajaco skaleczony :)
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: srebro z Pomorza

Post autor: KOko »

hej, fajny przedlift - oby dłuuugo posłużył ;) felgi Speedline'y pasują bardzo ładnie do Accordów EU, tutaj tak średnio, ale i tak lepiej niż ta nasza fela OEM :D
Obrazek
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

Dzisiaj byłem u gazowników, niestety wiele nie zrobili, bo nie mieli takich filtrów - zamówią i pojutrze dalsza walka. Podpięli komputer i coś tam porobili z mapą i ciśnieniem wtrysków (cokolwiek to znaczy) - dawka paliwa była za duża, być może jeden wtrysk do wymiany.
Edit:
Gaz ogarnięty. Zlikwidowane wszystkie luzy w zawieszeniu. Jutro jeszcze geometria do zrobienia.
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: srebro z Pomorza

Post autor: mieglo »

Dziś powalczyłem z oświetleniem zegarka (już świeci) i climatronica - świeci już podświetlenie przycisku nawiewu przedniej szyby i ogrzewania tylnej szyby, ale wcięło podświetlenie pokrętła temperatury, które świeciło. Po wyjęciu climatronica okazało się, że nie ma tam ani żarówki, ani oprawki na nią (a była - nie była wkręcona i przy wyjmowania wpadła w czeluści deski rozdzielczej?). Wynika z tego, że podczas wyjmowania wcięła ją amba. Jutro czekają mnie poszukiwania zaginionej oprawki/żarówki. Może ktoś ma taką opraweczkę na sprzedaż?
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: srebro z Pomorza

Post autor: markus »

mieglo pisze:Dziś powalczyłem z oświetleniem zegarka (już świeci)
O, to zegarek się też świeci? :D Napisz jak to ogarnąć i jaka żarówka tam wchodzi?
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Zablokowany