Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: STomasz »

Bardzo ładny, poluje na takiego sedana, tylko wolał bym automat, Druga opcja to Subaru Legacy :) Możesz mi powiedzieć ile taki sedanik się ceni? Może być na priv.
Szerokości i bezawaryjności :)
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 777
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: wysio »

Legacy super sprawa. Nawet bym się nie zastanawiał przy zmianie z CG2, ale przy tej VII gen już bym miał dylemat. W Legacy automat nie nadąża za resztą...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: STomasz »

Właśnie słyszałem, że te 4 biegowe automaty słabo napędzają legacy, ale to ma być rodzinny dupowóz, a że ostatnio głównie poruszam się tylko po zakorkowanych miastach to wydaje mi się ze automacik będzie idealny, choć ostatecznie muszę się przejechać by podjąć decyzję :) Trafi sie w dobrym stanie manual to tez chyba nie pogardzę...
Sorki za bałaganienie w temacie :P
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

MuzykGrzes pisze:Fajne autko ,a tablice Sieradzkie twoje czy poprzednika?
jeszcze poprzednika, teraz będzie jeździć na Śląsku
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

farmi pisze:widziałem na allegro, szybko zniknęła : ) ile pali to 3.0 w manualu ? przetestuj i powiedz coś o spalaniu
jak wracałam na trasie spalił 9,4, teraz jak jest trochę miasta tak średnio wychodzi 11,5

a zniknęła, bo pojechałam i kupiłam :D
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: hemicuda »

:) gratki accorda oby służył długo;)
Kce ? To blisko mnie pozdro z Ruda Sl. ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: KOko »

WoW :O ktoś naprawdę ładnie i delikatnie ją dopieścił. I to 3.0 w manualu :O Zazdraszczam :D Powodzenia w utrzymywaniu i modzeniu ;)
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: ramzes »

No i dobrze!
Rodzinka J30 się powiększa :)
Fajna fura
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: buksiu »

Witam koleżankę,

Gratuluję zakupu i za razem jestem w szoku bo nie spodziewałem się, że zobaczę taką samą wersję i to w okolicy 10 km :o . No to mamy już na Śląsku dwie identyczne białe perełki i to w wersji z Navi :D . Po Katowicach jeździ jeszcze taka sama wersja tylko na taksówce w kolorze jakby takim siwym. Nie widziałem jej z bliska tylko na trasie, więc nie wiem czy z Navi i z jakim silnikiem. Prowadziła ją też płeć piękna :) . Bardzo dobry wybór, na pewno nie będziesz żałowała zakupu bo tym autem zajebiście się jeździ :D . Brakuje trochę lotki na tylnej klapie ale za to widzę, że reflektory były wymieniane. Wydaje mi się, że skóra nadaje się do gruntownego detailingu albo takie wrażenie robi cień, który pada na siedzenia. Mieszkamy od siebie rzut beretem, więc może byśmy się kiedyś spotkali na jakąś małą pogawędkę ;) .
buksiu - QP '00 2L
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

buksiu pisze:Witam koleżankę,

Gratuluję zakupu i za razem jestem w szoku bo nie spodziewałem się, że zobaczę taką samą wersję i to w okolicy 10 km :o . No to mamy już na Śląsku dwie identyczne białe perełki i to w wersji z Navi :D . Po Katowicach jeździ jeszcze taka sama wersja tylko na taksówce w kolorze jakby takim siwym. Nie widziałem jej z bliska tylko na trasie, więc nie wiem czy z Navi i z jakim silnikiem. Prowadziła ją też płeć piękna :) . Bardzo dobry wybór, na pewno nie będziesz żałowała zakupu bo tym autem zajebiście się jeździ :D . Brakuje trochę lotki na tylnej klapie ale za to widzę, że reflektory były wymieniane. Wydaje mi się, że skóra nadaje się do gruntownego detailingu albo takie wrażenie robi cień, który pada na siedzenia. Mieszkamy od siebie rzut beretem, więc może byśmy się kiedyś spotkali na jakąś małą pogawędkę ;) .
Buksiu bardzo chętnie się spotkam i zobaczę Twoje cudo, a też chętnie posłucham rad i wskazówek, skóra tak - planuję pełny detailing środka
Dobrze by sie było spotkać zanim zima zaatakuje, bo będę musiała założyć koła zimowe i już się będzie gorzej prezentować :D

A przy okazji tez jestem w szoku, nie sądziłam, że nie będę jedyna w okolicy, ale jednak mamy różne wersje ja w manualu, ty w automacie :D
ODPOWIEDZ