Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: buksiu »

Wskazówek to za wiele nie będę miał, ponieważ zbyt krótko nią jeżdżę - od kwietnia. Szczerze mówiąc to nic poważnego na szczęście jeszcze w niej nie robiłem. Same podstawy jak wymiana oleju, klocków, tarcz i trochę pierdół żeby nadać jej jeszcze lepszego uroku :D . Ja już niestety setup zimowy założyłem ale fele są ładne, więc za wiele na wyglądzie nie straciła. Tak, wersje się delikatnie różnią bo oprócz różnych skrzyni to ja mam lekką hybrydę. Mnie bardziej chodziło o samą budę i wnętrze :) . Na trasie nikt tych detali nie będzie widział. Nie wiem jak stoisz jutro z czasem bo moglibyśmy się gdzieś spotkać na małą pogawędkę.
buksiu - QP '00 2L
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

wnętrze też trochę się różni, Ty masz drewno ja taki ala carbon, seryjny oczywiście, porobię trochę więcej zdjęć to wstawię
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: yotomeczek86 »

Ojezuuuuuuu ale śliczny Accord, zabujałem się.... :roll: Rzadki model, jedyny i słuszny motor ;)
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

dzięki za pozytywny odbiór auta, teraz mała sesyjka na kołach zimowych, szału nie ma, ale mogą być, jak na razie auto sprawuje się bardzo dobrze tfu tfu, tylko czau brakuje żeby przerejestrować

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: majorekk5 »

Super auto, a gdzie foty wnętrza? :)
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

mam tylko jedno, więcej porobię po czyszczeniu środka

Obrazek
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: buksiu »

A wczoraj w południe byłem w Katowicach, w ASO JKK i w Silesii :) . Zwiedzając Katowice rozglądałem się na lewo i prawo mając nadzieję, że spotkam gdzieś bliźniaczkę.
buksiu - QP '00 2L
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

No trzeba by się w końcu spotkać, parę bajerów u Ciebie chcę obczaić
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: buksiu »

Nie ma sprawy, gdzie i kiedy? Prawdę mówiąc to moja wygląda teraz jakby wróciła z rajdu Paryż Dakar ale jak nie będzie mrozu to przynajmniej z zewnątrz ją umyję.:lol: . Niestety, taka pora roku. Pisałem wcześniej o spotkaniu ale chyba nie doczytałaś :( .
buksiu - QP '00 2L
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

hej mam taki problem, zanim pojadę do mechanika może jakieś pomysły ? podczas mrozów jak szyby przymarzły padło mi otwieranie 3 szyb , obie z tyłu i pasażera, padły wszystkie na raz, jak naciskam guzik słychać cyknięcie przekaźnika, żeby nie było, nie próbowałam setki razy otwierać, raz nacisnęłam każdy przycisk i 3 nawet nie próbowały się otworzyć, ta kierowcy próbowała i w końcu się otworzyła. Mało możliwe mi się wydaje żeby w 3 na raz popsuły się silniczki, albo , że jest jakiś bezpiecznik tylko do tych 3 szyb, macie jakieś pomysły ?


Drugie pytanie, przymierzam się do wymiany rozrządu, czy w grę wchodzi zestaw tylko z ASO czy można włożyć inny, gadałam z jednym sprzedawcą z allegro i polecił mi jeden zestaw, ale nie wiem czy w to wchodzić, wrzucam link tego co mi dobrał gość

http://allegro.pl/rozrzad-honda-odyssey ... 41210.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ