Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4 Tomasek550

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

Honda Accord Coupe
ROK: 1999
MODEL: CG4
SILNIK: 2.0iES
SKRZYNIA: Automat
MOC: 147KM
KOLOR NADWOZIA: Srebrny
ŚRODEK: Czarna skóra
UKŁAD WYDECHOWY: wydechy koncowe przelotowe fake V6
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD HAMULCOWY: Seria
ZAWIESZENIE: FK -40/35
KOŁA: Lato- Rays Knight Duke 18x8 Zima- OEM
BODY-KIT: Seria
CAR AUDIO: Radio Pionner 2100UB, głośniki Magnat
DODATKI:
- oryginalne halogeny
- przyciemnione szyby
- parktronik
- Instalacja LPG, Stag 4 qbox
PLANY:
- komplet dokładek
- kiedys w przyszłości może lakierowanie całego auta
- Wygłuszenie i lepsze audio
- pozycje w blendzie
- obrys

Witam wszystkich!
Jestem właścicielem i użytkownikiem coupety od 3.5 roku, jest to mój pierwszy samochód o którym nawet nie mysłałem. Miałbyć sedan EU laleczka i w ogóle, lecz gdy pojechałem po niego do łodzi aż 400km od domu pewny ze nim wrócę jednak tak się nie stało. Szkoda było wrócić bez niczego więc szybka akcja internet i szukamy czegoś ciekawego w okolicy miasta Łodzi, trafiłem na tą honde myk za telefon umówieni od razu, gdy zobaczyłem to auto od razu mi się spodobało, więc sprawdziliśmy je wszystko ładnie pięknie kasa na stół i tak oto jest ;) O auto dbam jak mogę wszystko wymieniane jest przed czasem, chce jak najdłużej utrzymać je w takim stanie, żeby nigdy się o nic nie martwić. Wizualnie wygląda jak wygląda, gdy ją kupiłem miała malowana prawą ćwiartkę, jakąś skazę na przednim zderzaku oraz porysowany tylny zderzak,zostało to pomalowane ale wiadomo jak to srebrny lakier odcien wyszedł jaki wyszedł tragedii nie ma ale się różni, lecz było warto bo od strony technicznej igła, auto od 1 właściciela z niemiec z przebiegiem 124kkm teraz ma 190tyś km i z dnia na dzień rośniee. Przez 65tyś km nigdy nie miałem problemu. Zawsze wsiadam pewny że wszędzie dojadę czy to trasa 100km czy 800km. Jedyna grubsza przygoda to zamek w drzwiach kierowcy mi się zatrzasnął i musiałem na zamkniętych drzwiach rozwalić go w drobny mak żeby puścił i kupić nowy zamek :D Hondę miałem sprzedawać, była już nawet wystawiona bo naszło mnie na V6 lecz mi przeszło bo tutaj wiem co mam a nigdy nie wiem co kupię i w co się wpakuję a na rynku coraz gorzej o pewne auto. Autko pomimo automatycznej skrzyni biegów zbiera się ładnie. A i muszę się pochwalić że wcale tak dużo oleju nie bierze. Od wymiany do wymiany czyli 13tyś km wciąga jakieś 200ml przy czym auto lubi u mnie strasznie wysokie obroty.

Aktualne foto:
Lato:
Obrazek

Zima:
Obrazek

Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 mar 2017 19:04 przez Tomasek550, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: rexio »

Ladna! Szerokosci i radosci z uzytkowania!
Awatar użytkownika
eMeN
Posty: 67
Rejestracja: 10 lip 2013 14:19
Auto: CG4
silnik: F20B7
Lokalizacja: Lublin

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: eMeN »

Silnik i skrzynia jak u mnie, przebieg też podobny chętnie bym sobie porównał jak to chodzi. Szykuj furkę na sezon akurat często latam w Twoje strony można by spota zrobić :)
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

Czemu by nie :) Pisz na PW jak będziesz gdzieś wyruszał w te rejony to może się ustawimy, poza tym Lublin to nie daleko :)
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: majorekk5 »

Ładne autko :)
Btw może Lublin to i ja bym się pisał :)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: slepak »

Ładny oryginał, tylko te wydechy podwójne z tymi dziwnymi końcówkami do mnie nie przemawiają.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: KOko »

mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: mieglo »

Gratulacje. Fajny kolor :lol:
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

KOko pisze:fela siądzie podobnie :D https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58EA7444" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobaczymy jak to siądzie, springi -40 i felga w poler wibracyjną na którą zostanie nałożona powłoka a chyba śrubki wszystkie na złoto polecą:) Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego auta na tych felgach, ale sam chciałem nietypowo inaczej niż wszyscy :D




mieglo pisze:Gratulacje. Fajny kolor :lol:

Rzadko spotykany :D
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: krisss111 »

Felga usiądzie podobnie, ale do tego co koko wstawił, to przy springac będzie jeszcze sporo brakować, jeszcze kolejne 40 i wtedy jak w linku ;-)

Felga fajna... jestem na tak
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ