Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4 Tomasek550

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

"Kondziu" za polerke policzył mi 620zl ze względu na to że mają dobry materiał i polerowal na lustro tylko do połowy felgi cała felga żeby wewnątrz było lustro krzyknął mi 1000zl ale nie widziałem sensu przepłacać. Na polerke idzie ceramika żeby był spokój na rok przynajmniej a od wewnątrz felgi pomaluje w czarny połysk. Felgi założę na początek kwietnia gdyż cały marzec muszę oszczędzać żeby kupić jakieś porządne opony :) ale o wszystkim będę informował tutaj, sam jestem ciekaw co to wyjdzie:D
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: krisss111 »

ale, że jak do połowy, bo nie kumam :roll:
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

EDIT EDIT EDIT :D
Koło założone sprężyny również myślałem że trochę bardziej siądzie tył no ale przeżyję to gaz do pełna i benzyna i zawsze niżej:D Tył równo z nadkolem, przód delikatnie wystaje. Felgi oczywiście zabezpieczone powłoką ceramiczną. Jakieś lepsze zdjęcia dodam niebawem gdy pogoda się ustabilizuje a na chwilę obecną mam te dwa. Wygląda to tak w rzeczywistości o wiele lepiej, każdy na mieście twierdzi że ładne koło no i wiadomo zwraca uwagę:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: MuzykGrzes »

Podbiję bo edytowałeś swój post ,ale przypominam że w dziale nasze auta autor tematu może pisać post pod postem jeśli wstawia coś nowego.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: escone »

Moim zdaniem fajnie te felgi siadly :) Niestety efekt psuje fakt, iż auto ma 2 kolory. Srebro jest jednym z najgorszych lakierów do malowania
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Szaaryy »

Bylem dosyc sceptycznie nastawiony na tą fele ale prezentuje sie całkiem nieźle. Czekam na wiecej foto ;)
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

MuzykGrzes pisze:Podbiję bo edytowałeś swój post ,ale przypominam że w dziale nasze auta autor tematu może pisać post pod postem jeśli wstawia coś nowego.
Dzięki, teraz już będę wiedział :D
escone pisze:Moim zdaniem fajnie te felgi siadly :) Niestety efekt psuje fakt, iż auto ma 2 kolory. Srebro jest jednym z najgorszych lakierów do malowania
No niestety z kolorem jest bardzo ciężko, w słońcu praktycznie nie widać różnicy o tyle w pochmurny dzień taki w jakim robiłem te zdjęcia wychodzi wszystko, ale ciężko się mówi dwa razy nie będę malował tego samego ze względu na zły odcień, a całe auto pomalujesz trafisz na jakiegoś barana na parkingu i po efekcie...
Macie może jakieś pomysły jak poprawić jeszcze wizualke niedużym kosztem?
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Krzysiek15255 »

Jak tanim kosztem to wyrzucić naklejki 8-)

Możesz czaić się na usdmy lampy do tyłu. Lampy przyciemnić przednie i pomarańcze postoje. Samo przyciemnienie już według mnie daje spory efekt :D

Patrz:

Obrazek

Ewentualnie owiewka tylnej szyby ale to już pewnie koszta nie małe :D
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Tomasek550 »

Naklejeczki zostaną :d myślałem właśnie nad lampami przod żeby przyciemnić dać żarówkę dwuwloknowa i do tego właśnie postój pomarańczowy LED i możliwe że tworzyło by fajny efekt. Tylko gorzej z czasem codziennie do 17 autem w robocie a wiadomo rozkleic lampę szybciej niż skleić i czekać aż klej zwiąże także w jeden wieczór się nie wyrobie...
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Accord Coupe CG4 Tomasek550

Post autor: Szaaryy »

Pomaranczowe ledy jako postojowki odpusc, przerabialem to przed chwilą. Efekt na pewno cie nie zadowoli a po 2 miesiącach max padną. Zajrzyj do mojego tematu, tam masz opisane jak to wygladalo i jak wyglada teraz :)
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
ODPOWIEDZ