Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: SzwedziuZGR »

Można wynająć pracowniczkę ?
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Niestety nie;D
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: SzwedziuZGR »

Szkoda :( moja jak miała wytrzeć deskę rozdzielcza w swojej Civic to zrobiła połowę i stwierdziła że wystarczy bo już jej się nie chce :(:( Przykre :(
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Kolega powiedzial ze tym wlasnie sie roznidziewczyna od zony ... :D haha
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: KOko »

We wtorek widziałem, jak prześmignąłeś z laską we dwoje :)
Jakąś felę sobie skołuj bo tak to ciut biednie wygląda ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

o prosze cala rodzinka na zdjęciu :D Golfem za mną Tatko jechał :D felgi są w regeneracji, będą niebawem, póki co walczę z mechaniką :)
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Siema! Dawno nic nie pisałem no miałem problemy z rozrządem przez mechaników partaczy, nie umieli poskładać tego do kupy jak trzeba, dopiero jak osobiście zawitałem do warsztatu z wydrukowanymi instrukcjami z service manuala i patrzyłem im na ręce to udało się wyjść na prosto. W między czasie zaciemniłem kierunki boczne oraz przydymiłem tylne, bo denerwował mnie pomarańcz który do niczego nie pasował. Oddałem do renowacji felgi letnie, kupiłem opony, komplet śrub i pierścienie centrujące. Dziś odebrałem również dywaniki welurowe robione pod wymiar - facet robił szablon w moim aucie - o tym w oddzielnym temacie w dziale warsztat http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=2&t=144&start=50. Z mechanicznych rzeczy wymienione sworznie dolne na 555, gumy stabilizatora tył OEM oraz osłona prawego przegubu, bo była spękana. Teraz gdy już w miarę uporałem się z mechaniką i zmieniłem zimowe koła wstydu na nowiutkie letnie buciki mozna cieszyć się jazdą.

Poniżej kilka fotek jak się ma Hania :)

PS. Wiem, że koza, jak odbuduje trochę finanse to będą jakieś springi niższe, ale póki co się odrobine spłukałem :) Jeśli finanse i czas mi pozwolą to mam nadzieję że zobaczymy się na zlocie w Zdworzu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: Krzysiek15255 »

Oby do zobaczenia w Zdworzu :)

Trochę niżej i będzie elegancko. Jak już mówiłem koło nie wygląda na 18 cali :D

Dywaniki bardzo fajne. Będę musiał też pomyśleć.
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: STomasz »

Wiedzę, że Accordzik ma u Ciebie dobrze, miło :) Ładnie ją rozbebeszyłeś na poprzednich zdjęciach, tam to nawet ja nie zaglądałem przez tyle lat :D
A co do felg, to łądnie się prezentują, ale dałbym rant w polerce, wtedy było by miodzio z takim brokatem :)
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord CG4 Coupe - krzysieeq

Post autor: krzysieeq »

Też się zastanawiałem nad polerowanym rantem ale robiąc proszkowo malowanie nie było takiej opcji - może w przyszłości jeśli będą fundusze i chęci pokusze się o polerke rantów ale póki co zostaje jak jest. Na żywo robi to lepszą robotę niż na zdjęciach - bo na foto ciemna wnęka nadkola zlewa się z rantem i wydaje się, że jest duuża dziura między oponą a nadkolem a w rzeczywistości tak nie jest.
Co do wnetrza to musiałem wybebeszyć ją do tego stopnia, bo ciągle było mokro pod dywanem u kierowcy, na początku myślałem że to efekt zimy, bo te gumowe dywaniki które były w aucie nie były zbyt dopasowane, więc woda ze śniegu mogła spływać na wykładzinę, ale zrobiło się sucho a wykładzina nadal mokra, co mycie to bardziej więc zacząłem szukać przyczyny i okazało się że rurka odprowadzająca od szyberdachu wodę wypadła z kolanka w kabinie i tu tkwił problem bo woda zamiast wylatywać przez nadkole wlatywała do środka :) rurkę założyłem, zacisnąłem opaską ale całą wykładzinę podłogi i tak trzeba było wyjąć, bo nie chciałem żeby jakaś pleśń się zrobiła albo ruda pod wykładziną. Na szczęście wykładzina na słoneczku przez cały dzień wyschła, w między czasie dosuszyliśmy wnętrze suszarką, umyłem i wytarłem podłogę i od tamtej pory nie ma problemu :) Ostatnio poprawiłem trochę mocowania zderzaka tylnego i teraz nie jest opadnięty, leży jak powinien, zobaczymy na jak długo :)
Zablokowany