Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

No, ten pasek jest świetny. Pytanie, czy nie jest za długi jak na nasze lampy. No i fajnie by było zrobić je jako niezależne światło od świateł mijania. Albo jedno, albo drugie na osobnych włącznikach. Ktoś już zamówił? :D Czekam na relację i może ja sobie zainstaluję
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Krzysiek15255 »

Kiedyś szukałem to nie było za bardzo tego. Teraz widzę, że nawet tańsze jest.
Szaaryy pisze:A nawet jeśli nie będzie pasować to w każdej chwili można to wyciągnąć i wrócić do fabryki więc myślę, że warto spróbować
Teoretycznie tak. Rozklejasz lampy i wyciągasz :D. Ja to bym pokombinował żeby jednak to światło nie było tak intensywne. Trochę je ściemnił. Ale kibicuję i z chęcią zobaczę efekty jak ktoś urzeźbi coś takiego :)
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Dużo się dzieje w sprawach prywatnych i służbowych, nie mam zbyt dużo czasu wolnego, by posiedzieć na forum, ale powoli swoje plany związane z autkiem realizuję :). Do ideału jest jeszcze daleko, lecz im więcej pomysłów człowiek zrealizuje, tym większa motywacja i parcie jest na to, by temat dokończyć. Wjechały koła 215x35x18, przyciemniłem szyby plus parę drobnostek. Rozwinę temat "później" :).

Co do przyciemnienia szyb, na dole dołączam linka do fanpage firmy, która się tym zajęła. Właściciel miał i jest fanem Accorda Coupe więc miał doświadczenie w temacie oklejania szyb w naszej Hondzie. Trzeba było dwa razy pomalować szybę (chodzi o ten wykropkowany pasek u góry szyby) i dopiero okleić. Ponoć robota na cały dzień i jak się okazało koszt materiału okazał się sporo wyższy niż wcześniej zakładano. W każdym razie zapłaciłem tyle, ile ustaliłem wcześniej - 450zł.

Działam dalej, niebawem planuję większą relację i sesję zdjęciową, ale to już po kolejnych projektach, które chcę niebawem zrealizować:

- lakiernik
- AUTO W DÓŁ! :?
- malowanie zacisków hamulcówych
- oklejenie tylnych lamp

CDN...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

https://www.facebook.com/ciemneszyby.gl ... 708398192/
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Edi »

Na tej pierwszej, w sumie na drugiej fotce też to lakier wygląda prawie jak kameleon ;) .
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: slepak »

Z tym rozmiarem opon do tych felg to tak bardzo średnio to wygląda, jak się domyślam pewnie z takimi oponami felgi kupiłeś już.
Zdecydowanie lepiej będzie wyglądać na 225/40/18 i na jakimś eibachu czy hr.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: krisss111 »

slepak pisze:Z tym rozmiarem opon do tych felg to tak bardzo średnio to wygląda, jak się domyślam pewnie z takimi oponami felgi kupiłeś już.
Zdecydowanie lepiej będzie wyglądać na 225/40/18 i na jakimś eibachu czy hr.

a według mnie nie będzie to wyglądać.... teraz guma jest w miarę odpowiedniej szerokości, profil tylko za niski. a jak dowali 225 to się zrobi balon. no chyba, że ktoś tak lubi.
a tak w ogóle to jakiej szerokości są felgi?
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 91
Rejestracja: 09 sie 2017 23:58
Auto: Accord CG 4
silnik: F20
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Gonzo »

O widzę następna z Gliwic.
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Zawsze jest tak, że im bardziej się odbiega od fabryki, tym więcej podzielonych zdań. Mi się podoba, ale to jeszcze nie koniec więc z ocenami chciałbym się wstrzymać do efektu końcowego (jeśli takowy nastąpi, bo zawsze jest coś do poprawy :geek: ).

Nie mam pojęcia jaki rozmiar ma felga. Kupiłem całe koła za 1400zł i uważam, że to dobra cena. Opony są prawie nowe. Jedyna wada, że są mega, mega głośne, ale mi to nie przeszkadza. Samochodem rzadko jeżdżę, a i tak muzyka tak nap***ala, że opon nie słychać :twisted:. Zresztą to nie jest limuzyna. Ani to auto ekonomiczne, ani praktyczne, ani nowe.

Dziś kolejna ciekawostka wjechała ;).


Proszę o stosowanie się do regulaminu i nieużywanie wulgaryzmów.

Obrazek
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: addamah »

Chodzi o kiere czy zegary -bo i jedno i drugie 8-)
Panie jak mieszkasz za miedzą to daj znać jak co robisz (kupujesz bo też bym co kupił)
;)
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Dawno mnie tu nie było, czas leci ;). Odnośnie kół, to po kolejnych prostowaniach i spawaniach felg wjechały nowe opony. Michelin Pilot Sport 3, 215/45/18. Wizualnie o niebo lepiej, komfort jazdy.. bez porównania. Pomijając brak walorów dźwiękowych, to opony trzymają się drogi REWELACYJNIE. Trochę brak czasu na dłubanie przy autku, więcej poświęcam na busy, przez co dążenie do tego co chciałbym mieć finalnie odwleka się. Ostatnio robiłem kompleksowo zawieszenie z przodu, coś stuka z tyłu, więc i tym się muszę zająć na dniach. Była również mała przygoda na autostradzie, ale na szczęście nic groźnego :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ