Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Panel nawiewów

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
blackbazyl
Posty: 22
Rejestracja: 29 lut 2012 13:50
Auto: Accord 98
silnik: 2.3

Panel nawiewów

Post autor: blackbazyl »

Witam. Miałem mały pożar w aucie i muszę dokupić kilka elementów. Nie wiem jednak czy jeśli kupię panel nawiewów z wyświetlaczem wszystko będzie działać bez problemu. U mnie były tylko przyciski. Tak to teraz wygląda:
Obrazek
Muszę szybko zamówić części bo w środku jest tragedia.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Panel nawiewów

Post autor: audiotone »

o ja pier....... :shock:
współczuje :? co ci się stało ? jak ? co było przyczyną ?
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Panel nawiewów

Post autor: kbl100 »

Nie będzie działać panel z wyświetlaczem ponieważ Ty masz klimatyzacje manualną, a panel z wyświetlaczem to klimatronik gdzie jest trochę więcej dodatkowych urządzeń takich jak czujnik naświetlenia, czujnik temp i wiele inny. Jedyne co ci pozostało to ebay.com aczkolwiek ostatnio na forum był link to wersji usa sprzedawanej na części (w usa i kanadzie bardzo rzadko występowały klimatroniki)

A wogóle co to za wersja Twojej hondy? kanada? Wygląda na to że zapaliło się od popielniczki a kanada chyba jej nie miała :)
blackbazyl
Posty: 22
Rejestracja: 29 lut 2012 13:50
Auto: Accord 98
silnik: 2.3

Re: Panel nawiewów

Post autor: blackbazyl »

No to lipa. Łudziłem się, ze będzie pasować. Wersja chyba kanadyjska, a zapaliło się prawdopodobnie od zapalniczki. Pech. Wszystko działa oprócz obrotomierza, coś się chyba przepaliło. A czy podsufitka i dywanik nadają się z coupe, bo raczej też muszę wymienić. W środku czarno od dymu.
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Panel nawiewów

Post autor: kbl100 »

Podsufitówka i dywan prawdopodobnie będzie pasować

na dole masz link do tematu z ogłoszeniem sprzedaży częsci do wersji usa. Jeżeli nie posiada klimatronika to panel od klimy będzie od niego pasował. Najlepiej zadzwoń i się zapytaj.
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f= ... 3630#p3630" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: Panel nawiewów

Post autor: rychu94 »

panel na 100% nie będzie pasował inne kostki,takiego nie mam,parę innych gratów mam napisz PW co potrzebujesz jak będę miał to cię poratuje w tej tragedii :cry:
jeszcze nie widziałem usa/canady z zapalniczką a sam już 3 miałem/mam zaa wielkiej wody :?:
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: Panel nawiewów

Post autor: rychu94 »

były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
blackbazyl
Posty: 22
Rejestracja: 29 lut 2012 13:50
Auto: Accord 98
silnik: 2.3

Re: Panel nawiewów

Post autor: blackbazyl »

Trochę ogarnąłem ten bajzel. Ciekawe ile mi zajmie wymontowanie kokpitu, gdy już kupię drugi. Ktoś robił to może wcześniej?

Obrazek
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Panel nawiewów

Post autor: kbl100 »

powoli powoli do przodu :)
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Panel nawiewów

Post autor: xdeadly »

Powodzenia w dalszych działaniach :) Co niektórzy pewnie by od razu spisali na straty autko po takiej przygodzie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ