Lusterko fotochromatyczne

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
Zaybatsu
Posty: 115
Rejestracja: 30 lis 2015 17:13
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Szczecin\Kwidzyn

Lusterko fotochromatyczne

Post autor: Zaybatsu »

Cześć,

czy ktoś z Was zaadaptował do naszych Coupe lusterko fotochromatyczne? Szukam cały czas jakiegoś odpowiedniego kształtu zwierciadła i jak na razie najbardziej pasuje z BMW e46 coupe.
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: Lusterko fotochromatyczne

Post autor: farmi »

podłącza się. już dawno o tym myślałem : )
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Lusterko fotochromatyczne

Post autor: slepak »

A z VII generacji nie będzie pasowało? Montaż prosty, tak naprawdę dwa przewody, do tego najprościej się podpiąć pod oświetlenie wnętrza kabiny po stałym "plusie", bo rozwiązanie po zapłonie nie do końca się u mnie sprawdziło(a samo lusterko posiada już włącznik i wyłącznik zasilania).
Koszt lusterka w moim przypadku 170 PLN wraz z kostką zasilającą. Jak ktoś jeździ dużo w trasach nocą a do tego posiada okulary na nosie i drażnią go kierowcy jadący za nami z lampami świecącymi do góry to naprawdę polecam.
Sam u siebie montowałem w VII generacji, bo dopiero ostatnie poliftowe roczniki miały to udogodnienie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Chmura
Posty: 194
Rejestracja: 17 lis 2013 19:37
Auto: CG1
silnik: J30A1
Lokalizacja: Myszków

Re: Lusterko fotochromatyczne

Post autor: Chmura »

Proponuje szukać a Acura TL 2g czyli te lata co accord 6g. Bardzo dużo elementów jest wymiennych lub adoptawalnych
on board->> ED4/D16Z6 ED3/D15B2mpfi CG1/J30A1 CM8/J30A4
ODPOWIEDZ