Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Kupię Accorda Coupe 6gen

hyuga
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2018 18:04
Auto: Accord 02
silnik: 3.0 V6

Kupię Accorda Coupe 6gen

Post autor: hyuga »

Witajcie, od dłuższego czasu śledzę ogłoszenia w internecie, ale może powinienem zacząć tutaj...

Poszukuję auta do daily projektu, padło na Accorda Coupe 6 gen. W zamierzeniu ma być to auto do codziennej jazdy do pracy + od czasu do czasu wyjazd na zlot - nisko, z ładnym kołem i zadbanym lakierem. Preferuje silnik 3.0 v6, jednak rozważę każdą propozycję. Zależy mi na tym, aby samochód był zadbany i bez ukrytych niespodzianek. Marzy mi się czarny/niebieski z jasnym, skórzanym wnętrzem, ale przy autach używanych nie ma co wybrzydzać - wszystko zależy od stanu. Przebieg - w granicach rozsądku ;) Budżet - jest.

Jeśli ktoś myśli o sprzedaży swojego pojazdu zapraszam na PRIV lub na maila: inflamez@wp.pl.
hyuga
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2018 18:04
Auto: Accord 02
silnik: 3.0 V6

Re: Kupię Accorda Coupe 6gen

Post autor: hyuga »

Hejka, podbijam temat, szukam czegos ciekawego, gotowka jest, wiec w kazdej chwili moge wybrac sie po auto. Moze jednak ktos po sezonie sie namyslil i jednak chce rozpoczac jakis nowy projekt?
Awatar użytkownika
pawels
Posty: 38
Rejestracja: 11 cze 2013 21:31
Auto: CG4
silnik: 2.0 147KM
Lokalizacja: CBR

Re: Kupię Accorda Coupe 6gen

Post autor: pawels »

Swojego wystawiłem na sprzedaż.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... r=EREC-55-" onclick="window.open(this.href);return false;[id1]-20180910-[diplayLink]-3741071@1-20180910154800


Nie jest w kolorze jaki chciałbyś, nie ma tego silnika o którym marzysz,
ale jest zadbany, ma świeży rozrząd, sprzęgło, hamulce, nawet mam do niego komplet nowych zimówek
Jak na ten stan cena moim zdaniem jest atrakcyjna.

Nie noszę się z zamiarem sprzedaży na gwałt, bo to fajne auto, ale zawsze mam na uwadze drogę negocjacji z potencjalnym kupującym.
Z ostatnich rzeczy, robiłem w nim geometrię, nabijanie klimy i konserwację podłogi i profili przed zimą.

Eksploatacyjnie 2,0 w manualu nie jest drogie w utrzymaniu. Wiem coś o tym, bo zrobiłem nim już ponad 70 tys. km
CG4
RC 46
hyuga
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2018 18:04
Auto: Accord 02
silnik: 3.0 V6

Re: Kupię Accorda Coupe 6gen

Post autor: hyuga »

Dziekuje za informacje, ale doszedlem do wniosku, ze wiazac sie z jakims projektem przynajmniej na kilka lat chce, aby byl "tym". W gre wchodzi tylko czarny lub granat oraz przebieg maksymalnie 250 tys.
ODPOWIEDZ