Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CG4 - Maxel

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: Trojan »

Retrofity droga sprawa żeby kupić gotowca, dlatego też może się za to samemu zabiorę, tylko ciekawi mnie co wtedy z elektryczną regulacją poziomu?
gotowych raczej u nas nie kupisz,trzeba własne lampy wysłać na jakieś 3 -4 dni i to ogarną ,koszt pewnie z ze 400- 'pińcet'
Możesz zadzwonić i spytać.Ja też bym soczewkę u siebie widział.
http://hidretrofit.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: maxel »

Właśnie też się tą firmą interesowałem, trochę duży to koszt jest, no ale zobaczymy :)
Ciekawi mnie najbardziej czy ta regulacja świateł mogłaby nadal pozostać przy soczewce...

A teraz pytanie inne, ile oleju wchodzi w skrzynie do f20?
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: figo »

maxel pisze: A teraz pytanie inne, ile oleju wchodzi w skrzynie do f20?
dokładnie 1892ml :)

2U.S. quart
HR
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: Bonio »

koszt 400zl, ok 80zl same malowanie, reszta to zalezy od Twoich upodoban jaka soczewke bys chcial zaadoptowac w lampie
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: maxel »

figo pisze: dokładnie 1892ml :)

2U.S. quart
Ok,dzięki, trzeba będzie kupić mtf'a :)
Niedługo też będę zmieniać sworznie wahaczy dolnych, może właśnie razem z olejem.
Bonio pisze:koszt 400zl, ok 80zl same malowanie, reszta to zalezy od Twoich upodoban jaka soczewke bys chcial zaadoptowac w lampie
400zł to za parę jest czy sztuka?
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: matysziom »

za nasze lampy dokladnie biora 450 bez wzgledu czy chcesz xenon czy Bixenon i juz w tej cenie moga Ci je sciemnic od srodka. Jakis czas temu pytalem jest to cena za komplet. Mi sie najbardziej widzi osłona z e46 ale niestety jest niedostepna
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: maxel »

Kurde, to na prawdę dobra cena, zwłaszcza że samemu to można to spierdzielić, a później gdyby wziąć xenon do tego to jaki byście polecali? Czy może zestaw od nich?
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: Trojan »

No oni pewnie zapakują soczewkę pod ksenon z przesłoną i odpowiednim odbłyśnikiem ,barwę wybrałbym 4300K żeby przypału nie robić,
przetwornice też jakieś oryginalne na allegro znajdziesz,chyba ,że oni maja w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: kbl100 »

soczewka soczewce nierówna. Zestawy, które pakują Ci panowie z tej stronki mają wiele do życzenia (oczywiście mowa o cenie którą podaliście). W internecie jest wiele stron poświęconym optyce soczewek oraz zastosowaniu. Osobiście nie wkładał bym innej soczewki jak od hondy lub acury no chyba, że liczy się wygląd, a nie jak to bedzie świecić. Jeżeli ktoś będzie chciał pierścień ozdobny od e46 to mogę zamówić wiecej. W najbliższym czasie będę realizował zamówienie z usa.
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord CG4 - Maxel

Post autor: matysziom »

generalnie chodzi o taka oslone jak tu na zdjeciu a z tego co gadalem z gosciami z hidetrofit podobno sa z e46. nie chodzi mi tu o ringi ;]

Obrazek
ODPOWIEDZ