Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe V6 - loot

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

matysziom pisze:wydaje mi sie ze te boczne zaczepy w ktore sie wsuwa zderzak juz tak nie trzymaja i dlatego czasem sobie odstaje :d a lampy akurat wczoraj polerowalem musialem je rozklejac bo jakas dziwna "mgle" od srodka mialem
czyli rozumiem demotowałeś lampy, bez wyciągania da radę?

maszyną robiłeś?
Edi pisze: Znaczek kleiłam na taśmie dwustronnej piankowej ....... tylko trzeba sobie trochę powycinać :lol:
To coś takiego :
http://allegro.pl/tasma-klejaca-dwustro ... 17483.html" onclick="window.open(this.href);return false;,
ale można kupić taniej w sklepie motoryzacyjnym - niestety sprzedają w całości, więc dużo zostanie.
nie odpadnie jak będę jechał 300 na godzine?
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: Edi »

loot pisze: nie odpadnie jak będę jechał 300 na godzine?
Rozumiem, że to ironia ..... ale spróbuj ..... tyle pojechać.
Widocznie pomyliłam znaczek z napisem.
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

spróbuję specjalnie dla Ciebie 8-)
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: matysziom »

loot pisze:
matysziom pisze:wydaje mi sie ze te boczne zaczepy w ktore sie wsuwa zderzak juz tak nie trzymaja i dlatego czasem sobie odstaje :d a lampy akurat wczoraj polerowalem musialem je rozklejac bo jakas dziwna "mgle" od srodka mialem
czyli rozumiem demotowałeś lampy, bez wyciągania da radę?

maszyną robiłeś?
maszyna 2 pasty na 2 roznych padach i na koniec wosk - oczywiscie wczesniej papiery
jechalem jeszcze acco kolegi - wystarczy zakleic tasma miejsca przy samej lampie i lecisz Panie 8-)
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

znaczek przyklejony - jak na razie nie odpada przy 300 km/h

ostatnio Honda dostała też nowe żarówki Nightbreaker Plus HB3 w mijania oraz Osram Cool Blue Intense w postojówki - ładnie to świeci i wygląda. poza tym wycieraczki Denso Hybrid czekają na montaż.

nowa blacha ładnie wygląda, foty zrobię i pokażę, tylko jakoś ciężko na raz o słońce, aparat i w miarę czyste auto...

mam też awarię - wychodzi mi płyn hamulcowy z zacisku, będę musiał wymienić zacisk , już zamówiłem używkę u Ralfa, ale coś nie mogą wysłać :roll: w tym zacisku kiedyś stanął tłoczek i mechaniory palili go palnikiem acetylenowym, potem spawali, więc chyba dlatego poległ. muszę lekko hamować i dolewać płynu :twisted:

i jeszcze jeden temat - wyząbkowały mi nowe opony z przodu po wewnętrznej stronie - geometria jest OK, nie wiem o co chodzi :roll: amortyzatory? jakieś tuleje? negatyw nie jest przecież duży...
na razie chyba te opony wrzucę na tył, a te z tyłu stare na przód, niech dogorywają, ale muszę to jakoś ogarnąć... albo coś jest z zawiasem albo kupić jakieś opony bez żadnych rowków, które mogą wyząbkować, albo jedno i drugie. nie wiem o co może chodzić :geek:

edit: coraz bardziej po głowie chodzi mi E92 ;)
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: Bonio »

Najt brejkery mi padly w acco po 7-8miesiacach uzytkowania ale przyznam fakt ze swieca dalej niz zwykle zarowki. Ja do polerki lamp uzylem plastx od megsa. Dobry specyfik.
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

ano właśnie ja też polerowałem lampy najpierw papierem a potem fareclą G3, efekt spoko ale bez szału, może dlatego że lampy i tak były w dobrym stanie.
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: Bonio »

Na moich tylnych zyskaly na polysku. Przednie tez no i zrobily sie przezroczyste bo jedna mi regularnie zolknie
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

Co jest grane? :D

Accord wciaz zyje, dzis regulowalem zawory, praktycznie wszystkie za ciasno :shock:

Urobilem sie okrutnie, te wylotowe od tylu auta to jednak masakra, sciaganie kolektora, schylanie sie, chyba sie starzeje albo pije za duzo alkoholu, bo wszystko mnie boli teraz. Przy okazji przeczyscilem kanal egr i przepustnice, ale wszystko bylo ok, wiec tak dla pewnosci zrobilem jak juz bylo na wierzchu. Jest wyrazna roznica w pracy silnika, szczegolnie na wolnych obrotach chodzi jak zyleta, zero drgan.

Oprocz tego ostatnio mi sie odzywa chyba wydech, dzwoni na wolnych obrotach i mnie denerwuje, ale Accord mlody nie jest, wiec mu to wybacze, zrobie to niedlugo, mam nadzieje, ze to nie katalizator. Niebawem tez oddaje auto do mecha, bo sie troche rozklamotalo sie zawieszenie na polskich dziurostradach 8-)

Ogolnie spoko dziad, ale srogo mysle o zakupie BMW :twisted:
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot

Post autor: loot »

Jakis parafian przerysowal mi Accorda, drzwi lewe, nadkole lewy tył, widać ślady prob polerki tego na miejscu... Ciekawe co to za duren.

Potem wrzuce foty, mam nadzieje, ze nie będzie wymagana szpachla i da się to jakoś wyciągnąć, bo troche wgłębienia są... Na drzwiach pewnie da się spolerowac ale w gdzieniegdzie trzeba będzie kłaść nowy lakier...

Juz słyszę uszami wyobrazni te teorie o wspawanych cwiartkach jak będę sprzedawał
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Zablokowany