Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Zorganizowane akcje zakupowe
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: jerek »

Ja się poważnie zastanawiam . Ale powiedzcie mi jak to jest po założeniu gwintu jakie się z tym wiążą kolejne zmiany ,czy coś trzeba potem jeszcze zmieniać w zawiasie czy może zostać wszystko seria ?? Jak z wahaczami ???nie ma problemów potem, ze lecą co chwila jeden po drugim itd??? Bo koszt samego gwintu już jest duży jeśli potem to jeszcze są kolejne duże nakłady finansowe to muszę się poważnie zastanowić. Bo robię nie mało km.
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: kbl100 »

O ile twardo nie będzie to nic się nie zmieni. Moze być troszke twardziej niż na eibach jak dla mnie.

Najgorsze jest to, że jest możliwość wyboru spręzyn do tego gwinta. Tylko skąd mam wiedzieć jakie będą dobre dla acco?

Nie ma co się sugerować civicami bo to jednak jest inny rozkład masy.
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: Trojan »

kbl przejrzyj ten wątek.Gość z tego co kojarzę dobierał inne sprężyny do tego gwintu do Accord'a, zawsze ten model bliżej Coupe jak Civic.
http://www.accordklubpolska.pl/viewtopi ... 80&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: kbl100 »

Dzięki za link. Tylko wiesz jak to jest dla jednego będzie super a dla drugiego taczka :D

zresztą widzisz fele w tym acco ? profil opony ? za miekko było :shock:

coś nie haaloooo :lol: Ja na 17 ledwo jeżdże przy takim balonie opony :lol:

ile kosztuje ten gwint jeżeli nie wyrobiłbym się z kasą do stycznia przy zamówieniu indywidualnym ?
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: ejec »

Przy gwincie doloz ustawienie zbieżności i bedzie twardziej obnizysz auto to wszystkie gumy beda mialy inne położenie i moga być tez do wymiany. Ja przy gwincie wszystkie laczniki i gumy staba zmienialem.
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: tomiek »

Przy większym obniżeniu warto już pomyśleć o regulowanych camberach...
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: krisss111 »

Panowie, powiem,że i ja jestem zainteresowany, logował się ktoś na civicklub? jak to wygląda, ktoś już coś wie na temat samego gwintu? jakieś opinie?
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
karamba
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2012 18:06
Auto: EG4
silnik: B18

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: karamba »

Witam , dostalem info na forum accordklubpolska.pl ze rozmyslacie nad gwintami ISC
Mozna mnie sprawdzic na forum civicklub , mam feedback , userem jestem od 2007r , bywam na civic5gen , passwordjdm , jdm-option. Znany jestem ze zlotow wiec istnieje i nie uciekne z wasza kasa , ktora i tak wplacacie do planet-jdm. Dostajecie na zawieszenie paragon lub FV. I wtedy mozna ubiegac sie o wszelkie reklamacje itd.

Postaram sie jakos opisac zakup :

Gwinty mozna zamawiac na Liste do dnia 15 stycznia
Wplaty zaliczki 650zl do konca stycznia
Koniec marca gwinty beda w PL i wplacamy 2000zl i wysylamy do was

Na zawieszenie jest GWARANCJA uwzgledniana w planet-jdm , jest to jedyny dystrybutor na Polske , ja z nimi wspolpracuje tylko w autach japonskich , bo sami nie daja rady na wszystkich forach w kraju.
Do tej pory ISC jest 2 lata na PL rynku , w I edycji zakupow grupowych bylo taniej w wersji sport 2500zl bo wchodzili na nasz rynek, no i transport wodny troche wiecej kosztuje bo jest nowa taryfa . Ale w cenie juz jest Kurier Ubezpieczony do was pod dom , a to tez nie maly koszt. Druga kwestia to pierwsze gwinty ISC trafily do PL zaraz do Driftowozow ;) Do tej pory nie bylo w planet-jdm zwrotow.

Sam gwint jest produkowany tam gdzie Ksport i D2 , jakosc jest na moje nawet lepsza ( ale to moje prywatne odczucie )
Nie ma tych objawow co np TEIN ze wylewa sie na polskich drogach dosc szybko.

Malo tego macie dostep do wszystkich czesci zamiennych czego nie ma konkurencja. Mozna kupic osobno sprezyne czy amor nawet.


Co do Twardosci sprezyn , w katalogu jest zalecana twardosc do kazdego auta zgodnie z zaleceniami uzytkowania , czyli kupujecie sport czy drift jest to brane pod uwage.
te wartosci 8/6 czy 6/6 to spring rate wyrazany w kg/mm czyli ile kg trzeba obciazyc sprezyne zeby ugiela sie o 1mm.
Mam nadzieje, ze to rozwiewa watpliwosci

Zalecam brac pod silnik i przedni naped twardsze jak na tyl aby auto zachowalo pelna sterownosc.


Jesli chcecie do jazdy po miescie tylko i wylacznie lub do lansu ze tak napisze ( chodzi mi tutaj o jakis komfort , male dzieci w foteliku itp ) to wartosci z tabeli zmniejszacie o 2 czyli z 10/8 na 8/6.
Jesli auto ma byc uzywane na pojezdzawki , tor itd to chociaz to co jest w katalogu podane lub wiecej...
Co do aut na glebe gdzie chcecie dopasowac rant felgi z nadkolem to smialo brac wiecej jak jest w tabeli co by nic nie obcieralo na podjazdach. Mozna zejsc jakies 75mm w granicach gwarancji , potem na wlasne ryzyko mozna kombinowac i zejsc jeszcze. No i wzgledem serii juz mamy jakies 15mm mniej.

Co do regulacji twardosci jest bardzo precyzyjna. Ja osobiscie w ciagu dnia zmienialem 2-3 razy . Trwa to chwilke. Do kazdego amora jest osobny kluczyk ale styknie jeden , a 3 mamy w rezerwie.
Ustawienie 0 to dla mnie jest twardosc jak np AGX-Eibach , lub jakis tam MTS i inne sportowe zawiasy , tutaj niby jest juz na wstepie sportowo ale bardzo dobrze wybiera dziury wiec nie skacze jak taczka . Od 10 do 20 juz mozna bardzo szybko pokonywac wszelkie zakrety , od 20 w gore jest beton na tor.

Prosze tylko pamietac ze jest to zawieszenie gwintowane o specyfice sportowej , i tutaj nie ma czegosc takiego jak komfort :D
Ja osobiscie wiekszosc czasu smigalem na 15-20 i bylo calkiem spoko , a jezdzilem juz na KONI , EIBACH , KW V2 , Tatechnix wiec mam troszke pojecia.

Nie wiem jak bedzie w accordze , u mnie w civicu 5gen sam zmienilem zawias robiac to pierwszy raz w 5h na jednym lewarku .
Wszystko pasowalo P&P , kazda sruba , tulejka i inne pierdoly byly w komplecie nowe , zero kombinacji , pasowalo idealnie.

Co do seryjnych czesci jak wahacze itp . Jesli auto ma juz swoje lata , warto sprawdzic , gumy , tuleje laczniki bo jak wiemy zawias jest twardszy i zejdziemy nizej wzgledem serii wiec warto inne czesci sprawdzic. To chyba na tyle
Jesli nadal macie jakies pytania smialo pisac , bede zagladac w ten temat jak i na skrzynke PW.

-------->KATALOG
z lat 1992-1996* <-------

Z ISC jeździ - miedzy innymi: Maciek Bochenek, Adrian Pelc a za granicą zawodnicy Formula Drift

Specyfikacja dostępna tutaj : klik


Obrazek

ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: krisss111 »

jak się dopisywać do listy? trzeba przez civici? czy możemy tutaj zrobić, naszą własną wewnętrzną a Ty nas podciągniesz pod "generalną"? na dzień dzisiejszy ja się piszę na 80%, po sylwestrze będę wiedział na 100%. kto jeszcze?
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
karamba
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2012 18:06
Auto: EG4
silnik: B18

Re: Zawieszenie Gwintowane firmy ISC

Post autor: karamba »

Nie ma problemu , mozecie robic liste tutaj :)
Jestem tez na forum http://www.accordklubpolska.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

tutaj juz leci lista w temacie ISC : http://www.accordklubpolska.pl/viewtopi ... &start=120

15 stycznia zamykam Listy na wszystkich forach i wciagam na jedna gl liste. Info do wplat zaliczek bede wysylac do kazdego na PW.
ODPOWIEDZ