Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

!!!Zjazd!!!

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Mattanijjah
Posty: 36
Rejestracja: 24 wrz 2010 01:52
Auto: Accord 2002
silnik: 2254
Lokalizacja: Będzin

!!!Zjazd!!!

Post autor: Mattanijjah »

Witam ;)


Mam taki pomysł... Co byscie powiedzieli na zjad włascicieli USAcorrd ? Moglibysmy wtedy poznac lepiej nasze samochody i zobaczyc jakie samochody maja koledzy z forum. Sam jestem ciekawy ilu jest włascicieli takich pojazdów. Ja osobiscie jak narazie spotkałem sie tylko z jedna taka accordka jak moja, mowie o modelu secan coupeii widziałem juz kilka. Co wy na to ??
Nas pięknych jest mało
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: misio40 »

Można pomyśleć :idea:
Największy problem to właśnie mała ilość użytkowników usaccordów i odległość, bo raczej ciężko komuś np. z Gdańska wyskoczyć na spot do Warszawy - i odwrotnie. Jeżeli chodzi o okolicę Warszawy, to jest tu kilku użytkowników i np. fajny parking na takie spotkanie na Okęciu przy Cargo.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: stars »

Pomysł przedni, ale tak jak mówi misio40 jesteśmy rodzynkami braci motoryzacyjnej. Pozbieramy jeszcze trochę ekipę i zrobimy zlot ogólnopolski ;) Trzeba zmobilizować jeszcze tylko właścicieli i właścicielki 6genów bo ich jest sporo w Polandii. Z 8gen to z 3 w życiu widziadłem, także poczekamy.

Od razu apel u uzupełnienie profilu o pole Lokalizacja - zobaczymy skąd jesteście http://www.usaccord.pl/memberlist.php
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: misio40 »

stars pisze:zrobimy zlot ogólnopolski ;)
Popieram 8-) , teraz pora już deszczowa, ale jakaś słoneczna sobota lub niedziela - wiosna 2011 :?:
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
tosiek
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2010 12:14
Auto: Accord VI 2000
silnik: 2.3
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: tosiek »

:-) no to mamy piękna letnia pogodę. Może w przypływie dobrego samopoczucia zrobimy jakieś małe SPOTkanko w weekend w Warszawie? 29 może 30 kwietnia wieczorkiem, gdzieś w jakimś sympatycznym miejscu gdzie można pogadać, zapalić papieroska i napić się kawki z pobliskiej stacji benzynowej? co wy na to?
Awatar użytkownika
adamus
Posty: 101
Rejestracja: 11 maja 2010 23:29
Auto: 98-02
silnik: CG4

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: adamus »

wszystko fajnie, ale odległość jest spora jak dla mnie ...(
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: Prywo »

niby spoko, ja mogę podjechać, jest jednak jedno ALE:
ale pracuję do godz 21-szej
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: audiotone »

:cry: ale macie fajnie
tutaj u mnie nic sie nie dzieje , ale pocieszam się tym że będe w polsce na 2 tygodnie urlopu <szkoda że nie pasqdą.. > ale może troszke odpocznęod pracy. Życze przyjemnego spotkania jakby co :)
Awatar użytkownika
tosiek
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2010 12:14
Auto: Accord VI 2000
silnik: 2.3
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: tosiek »

Możemy się spotkać o 22 :-) piszcie propozycje lokalizacji i terminy jakoś to skleimy :-) Może jakoś w wakacje zrobimy spot miedzy centrum a 3miastem :-) każdy się ruszy po 150 KM i będzie git. Ale na razie zróbmy coś lokalnie :-)
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!!Zjazd!!!

Post autor: misio40 »

Ja jestem gotowy nawet i o 22.00 8-) Będzie też carlos.
W sumie to od 30 kwietnia do 03 maja mam wolne, więc dostosuję się do terminu.
Jeżeli nie ma głosów veta, to ustalmy, że koordynatorem działań w sprawie zjazdów bedzie kolega tosiek !
raz honda - zawsze honda
ODPOWIEDZ