Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Heather Mist Metallic Qpe

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Heather Mist Metallic Qpe

Post autor: przemek »

Witam witam

ROK: 1999
MODEL: CG4
SILNIK:F20B5
MOC: ciekawe ile zostało 8-)
KOLOR NADWOZIA: Heather Mist Metallic YR508M
ŚRODEK: czarny
UKŁAD WYDECHOWY: końcowy tłumik http://rm-motors.pl/tlsamuni-rm8xxl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
UKŁAD DOLOTOWY: wkładka simota + usunięty rezonator
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria
KOŁA: zima 16" OZ, lato 17" 7j Radius R3
BODY-KIT: spojler i dokładka tył
CAR AUDIO: Alpine CDE-103BT, tył JBL GTO938
DODATKI: przyciemnione szyby, białe boczne kierunki, rozpórka przód, siłowniki maski z V6
PLANY: jeździć, jeździć, jeździć...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015 20:19 przez przemek, łącznie zmieniany 12 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: CG4 by przemek

Post autor: Trojan »

Spoko qp.
Same tylne szyby mocno sciemnione to słaby pomysł.
Wydechu jakoś nie widać na fotach, głośny?
Tą rudą na rantach sam zacznij skrobać nie ma co zwlekać. ;)
Ramki bym zmienił na te z HAKP a nie jakąś gazownie reklamujesz :mrgreen:
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: CG4 by przemek

Post autor: figo »

trochę pracy i planów jest, powodzenia.

to tandetne obszycie skóry popraw lub wywal bo szpeci auto ;)
HR
Awatar użytkownika
Lukash
Posty: 21
Rejestracja: 26 sty 2014 09:40
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski / UK Luton

Re: CG4 by przemek

Post autor: Lukash »

Fakt ktoś przy obszywaniu się nie popisał, najlepiej jak najszybciej zająć się rudą póki nie narobiła większych szkód.
InnerPartySystem
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: CG4 by przemek

Post autor: slepak »

hmmm wszyscy mają srebrne ?:D No dobra większość:P

Co do wnętrza to przerażają mnie te kabelki, podstawki pod telefon i zapachy, trochę za dużo tego, mnie to osobiście strasznie denerwuje.
Do tego ta podstawka pod lewą stopę też trochę ni jak się ma do wnętrza.
Szybki tylne jak ktoś wspomniał wyżej za czarne, sam u siebie będę ściemniał ale delikatnie bo nie raz patrze przez nie bo kiedyś przez"martw pole" już raz się załatwiłem. Do tego tak jak napisałeś dokładka na przód i progi by się przydała a będzie bardzo dobrze w połączeniu z glebą i innym kołem.
A rudą się nie przejmuj tylko zacznij działać puki jest jeszcze z czym bo potem może być za późno.

Pozdrawiam
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: CG4 by przemek

Post autor: Trojan »

I zmniejszaj fotki przed wrzuceniem na forum.
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: CG4 by przemek

Post autor: Krecik92 »

Sztuka godna dopieszczenia.

Tak jak koledzy piszą. Dokładeczka przód i progi, wyprawki, dobra polerka i będzie cacy maszyna.

Najbardziej podobają mi się obramówki zegarów :D

Gratulacje zakupu.
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: CG4 by przemek

Post autor: STomasz »

W końcu pokazałeś autko :) Ładnie się prezentuje! Widzę, że od ostatniego czasu kiedy ją widziałem dostała instalację gazową i zniknął karbon z maski. Czarna maska słabo tu pasowała więc na plus ;) Zakładaj siedemnastki, ciekawe jak na jasnej budzie będą się prezentowały.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: CG4 by przemek

Post autor: przemek »

A więc tak:
szyby tak zostały zrobione przez poprzedniego właściciela, sam osobiście zrobiłbym to inaczej i w sumie zrobię, ale dopiero po przeglądzie 8-)
rudą ogarnę tylko zima trochę przeszkadzała w tym postanowieniu ;)
ramki oczywiście pójdą w odstawkę te założyłem bo innych nie miałem, a wcześniej przednia tablica była na śruby, a na tylnej była jakaś ramka z Belgii, myślałem nad tym z HAKP, ale póki co te które oferują jakoś mi nie przypadły do gustu...
obszycie kierki też odziedziczyłem w spadku, myślałem nad swapem z Prelki, ale też jest taka wielka więc nie ma to sensu większego, a z nowszego Acco jakoś mi by tytaj nie pasowała, więc jak będzie jakiś fundusz na ten cel to pójdzie nowe obszycie ;)
kabelek wisi od kamery, chcę go schować (puścić górą i pod schowkiem i jakoś wpiąć się pod gniazdko, ale to w wolnym czasie, poza tym kamerka była przekładana z jednego auta do drugiego więc nie mogłem kabla się pozbyć...
a uchwyt na tel musi być bo Janosik ostrzega przed radarami po niedawnej przygodzie ;)
podstawka miała zostać i dołączyć miały nakładki na pedały, ale widzę, że niektórym to się nie widzi i sam też jakoś zmieniam zdanie, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ;)
folia z maski zniknęła, ale co się w mrozie namęczyłem żeby jej się pozbyć to już dawna przygoda, no i sama maska teraz kwalifikuje się do odświeżenia :roll:

dzięki za opinie Panowie, wiadomo do ideału jej niestety dużo brakuje, ale powoli powoli jak najszybciej oczywiście będę się starał ją dopieścić należycie :D :D

ps. tłumik ładnie basowo mruczy, przy prędkościach autostradowych i obrotach ok 4tyś jest bardziej męczący niż seria, ale w codziennej jeździe nie przeszkadza, zdjęcie wrzucę jutro, pomniejszone oczywiście (teraz też zmniejszałem, ale widocznie za mało ;) )
Obrazek
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: CG4 by przemek

Post autor: Cegua »

Ja zamierzam wrzucić kierownicę z Accorda VII jak fundusze pozwolą :) Imo będzie pasowała jeśli "drewno" zastąpi się folią a'la matowe amelinium tak jak w VII. Jedyny problem może być taki, że w Accordzie VII jest dwustopniowa poduszka, ale zobaczymy :) A tymczasowo z Pralki też byłaby niegłupia, widziałem trochę fot Coupetek z takim rozwiązaniem i jest niezłe, polecam. Podchodzi plug n play :)

Edit:

http://allegro.pl/honda-accord-vii-kier ... 07512.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/poduszka-airbag-kiero ... 59682.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sumarycznie w 250 zł taka impreza się zamyka, a efekt imo kapitalny, dodatkowo zyskujemy sterowanie radia z kierownicy, a na HAKP ktoś opisał nawet jak tempomat przepiąć pod oryginalne przyciski z VII... bo ktoś na HAKP to robił
ODPOWIEDZ