Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

GTI 200 KM

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: GTI 200 KM

Post autor: misio40 »

"Nie sztuką jest wiedzieć, a zrozumieć"... (to z jakiejś książki). Wielkie umysły zawsze były nie rozumiane, więc Gunnar oświeć mnie, co miałeś na myśli :shock: ... bo nie rozumiem.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: GTI 200 KM

Post autor: Gunnar »

Mieć w życi = mieć w dupie (to z Sapkowskiego).
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: GTI 200 KM

Post autor: misio40 »

Uuu... Wiedźmin i elfy to nie moje klimaty :lol: Więc twórczość tego autora nie zbliża się do kręgu moich zainteresowań... Ale w dalszym ciągu nie w pełni rozumiem związek funkcji moderatora forum usaccord z ogłoszeniem o sprzedaży golfa gti... :?
Wnioskuję, że chodzi Ci chyba o tępienie nieprawidłowości przy sprzedażach aut których się dopuszcza większa część sprzedających. W tym wypadku mamy albo trochę hipokryzji z Twojej strony, albo niczym bohater powieści Cervantesa nie jesteś świadomy swojej bezsilności w tym temacie. Nie naprawisz świata, nie zlikwidujesz głodu w Somalii, itd. Raczej nie masz innych środków niż wypowiedzieć się na ten temat na jakimś forum lub blogu, chyba że jak Henryka Krzywonos porwiesz za sobą tłumy na ulicę ! Takie narzędzia i możliwości posiada ustawodawca i to w jego gestii leży walka z takimi przekrętami.
A jeżeli chodzi o auto carlosa, to jak już pisałem wcześniej -
misio40 pisze: tak źle to może nie jest... ot, po prostu trzeba jeszcze trochę "$" włozyć i autko będzie śmigało

Więc włożył prawie 4 koła i sprzedaje, bo w accordzie martwił się gdzie kupi żaróweczki do podświetlenia zegarka, tu martwi się że nie utrzyma tego auta w należytym stanie, bo to nie jest golf 1.6
Posłuchał się wreszcie i pojechał do mojego mechanika. Tu trzeba specjalny olej do tsi i jak się wymienia rozrząd to i napinacz olejowy a nie byle taniej :lol: Na razie nie hałasuje i jeździ, ale mówiłem mu, to nie coupeta ! W każdej chwili wyskoczy coś nowego.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: GTI 200 KM

Post autor: Gunnar »

Nie widzę tu żadnej hipokryzji z mojej strony. Ja jeśli coś sprzedaję to nie ściemniam że "nówka-sztuka" tylko piszę/mówię wprost jak jest, nawet jeśli wtopiłem przy zakupie. Kwestia zasad.
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: GTI 200 KM

Post autor: fotografiks »

Gunnar pisze:Nie widzę tu żadnej hipokryzji z mojej strony. Ja jeśli coś sprzedaję to nie ściemniam że "nówka-sztuka" tylko piszę/mówię wprost jak jest, nawet jeśli wtopiłem przy zakupie. Kwestia zasad.
Jesteś nieliczny i dobrze, że są tacy na tym świecie, a dokładniej w tym Kraju :)

Ale jak pisał "Misio40" świata nie zmienisz...
Popatrz chociażby na przebiegi samochodów...
Wszystkie gabloty od roku 98 do 2005 maja średnio między 120 a 160 tys km... od tego się zaczyna cała :twisted:"diableska" :twisted: litania w opisie samochodów na sprzedaż... a czym się kończy to np czytaliśmy w tym poście...
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: GTI 200 KM

Post autor: Prywo »

dobra, więc ja pozamiatam.
Myślę że wszystko w tym temacie zostało na chwilę obecną powiedziane, nie ma sensu się tu kłócić, przedstawiać swoich poglądów, jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana kupieniem takiego auta to niech go dokładnie ogląda i się dogaduje ze sprzedającym.
Na chwilę obecną temat zamykam, jeżeli ktoś będzie miał coś konkretnego do dodania niech pisze PW do mnie, Trojana lub Miśka to się otworzy.
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
carlos
Posty: 47
Rejestracja: 30 gru 2010 17:10
Auto: accord coupe 1999
silnik: 2000
Lokalizacja: Warszawa

GTI 200 KM podsumowanie

Post autor: carlos »

zamkniety mam post poprzedni więc tu male podsumowanie
autko chodzi już dobrze, trzeba byłowłozyć trochę pracy, kasy i trafić na porządnego mechaniora zeby temat spoko ogarnął
będę nim jezdziłbo teraz to szkoda sprzedawać, furacz zapierdziela, panienki też :mrgreen: i lansik jest
pozdrowienia dla Was :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: GTI 200 KM podsumowanie

Post autor: Bonio »

ale żeś posta napisał, już mogłeś chociaż opisać co było zwalone w tym silniku
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: GTI 200 KM

Post autor: misio40 »

Bonio, zanim się doczekasz wyjaśnienia, to ja odpowiem bo trochę wiem co tam się działo...
Mechanik zmienił mu rozrząd (łańcuch) bo terkotał (rozciągnięty), a nie włożył nowego napinacza. Nowy olej po zmianie szybko gęstniał gdyż wypłukiwał nagar w głowicy (te silniki mają taką skłonność) i jakieś syfy typu "motor-doktor" oraz jakieś kawałki silikonu. Napinacz olejowy nie dostawał ciśnienia i łańcuch znowu luźno latał :lol:.
Moduł komfortu też wymieniony (sterowanie nawiewami siadało), coś jeszcze w maglownicy no i w sumie naprawy zamknęły się chyba w 4 kołach.
Ale teraz jak na razie wszystko działa i wieczorami rozświetlony ledami gti z głośną muzyką na pokładzie i wesołym dziewczęcym śmiechem przemyka dość szybko po ulicach Ursynowa :lol:
raz honda - zawsze honda
ODPOWIEDZ