Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Spanie na trasie

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Spanie na trasie

Post autor: marcin »

Szczerze mówiąc? daj spokój, jak nie ma kasy na hotel to chociaż jakiś pensjonat, motel, cokolwiek. Będzie lepiej, mniej zachodu i jeszcze może wyjść taniej :) Dokąd jedziesz? jak nie tajemnica :)
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Spanie na trasie

Post autor: STomasz »

Ja mam 185, z tyłu na siedzeniach i za przednim siedzeniem miałem pełno gratów aż po dach, wiec nie miałem jak siedzenia nawet odsunąć, nie miałem gdzie nóg wcisnąć, a na siedząca lipnie się spało :P
Ale ja tak tylko 1-2h przespałem i dalej jazda, na całą noc nie chciało by mi się męczyć i tak jak pisze Marcin, jakiś tani nocleg znaleźć za wczasu.
Jak też masz zamiar na chwilę się przespać to po co ci ta folia na szyby? Chyba ze w centrum miasta będziesz chciał kimać :D
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Spanie na trasie

Post autor: Prywo »

QuicksilveR pisze:Widziałem czarną folię, zbliżoną parametrami do stretch, w jakimś markecie budowlanym.
ja używam takiej w pracy do pakowania ewentualnych przesyłek 8-) , sprawdziłem w swoim acc klei się do szyby elegancko, ciemno jest jak nie powiem gdzie :lol: , taką folię mozna kupić np w Castoramie, cała rolka to koszt około 30-40 zł, jest jej tyle że całe auto spokojnie zastreczujesz :lol:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Spanie na trasie

Post autor: fotografiks »

W sumie jest to jako back-up bo nie wiem gdzie mnie dopadnie zmęczenie...

Generalnie trasa do Włoszech przez Niemcy - start z Krakowa... spanie będzie gdzieś przy autobanie na szybko... bo 3/4 trasy przez Niemcy chce załatwic noca... tak zeby kocówke Niemiec i Austrie zaliczyc za dnia bo juz jest na co popatrzec:)...
skok przez Garmisch Partenkirchen pozniej Innsbruck... i dalej w dól;) A po samych Wloszech, a dokladniej Toskani to już od hotelu do hotelu bo w miastach łatwiej coś znaleźć niż w polach:)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Spanie na trasie

Post autor: marcin »

To jak chcesz kimnąć się na chwilę to naprawdę odpuściłbym folię - szkoda zachodu :) Stajesz gdzie na miejscu parkingowym na stacji daleko i masz spokój.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Spanie na trasie

Post autor: Trojan »

I nie zostawiaj nic co ma jakąś wartość na widoku jak kimasz.
Awatar użytkownika
lukasz78
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2013 22:14
Auto: przed zakupem
silnik: 2.0
Lokalizacja: Mielec

Re: Spanie na trasie

Post autor: lukasz78 »

Po przeczytaniu tego wątku, mam pytanie: w coupe nie ma składanego oparcia tylnej kanapy, tak aby nogi spały w bagażniku a korpus w kabinie? Jeszcze się kupejki nie dorobiłem, więc pytam.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Spanie na trasie

Post autor: krisss111 »

jest taka możliwość, ale tylko dla jednej osoby, bo otwór do kufra za fotelami jest w kształcie trapezu, w którym podstawa jest węższa niż jego górna część i we dwójkę mogłoby być ciasno
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Spanie na trasie

Post autor: Prywo »

krisss111 pisze:jest taka możliwość, ale tylko dla jednej osoby, bo otwór do kufra za fotelami jest w kształcie trapezu, w którym podstawa jest węższa niż jego górna część i we dwójkę mogłoby być ciasno
no chyba że z dziewczyną i piętrowo :mrgreen:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Spanie na trasie

Post autor: audiotone »

Prywo pisze:
krisss111 pisze:jest taka możliwość, ale tylko dla jednej osoby, bo otwór do kufra za fotelami jest w kształcie trapezu, w którym podstawa jest węższa niż jego górna część i we dwójkę mogłoby być ciasno
no chyba że z dziewczyną i piętrowo :mrgreen:

i oczywiście mamy cześć oparcia siedzenia delikatnie podniesiona wiec idealnie nadaje się pod głowę już tak kiedyś spałem haha :) a nogi w banglu .
ODPOWIEDZ